Розділ містить сайти, які спеціалізуються на продажу через Інтернет товарів та послуг, які пов'язані з образотворчим мистецтвом. Зокрема, до образотворчого мистецтва відносяться живопис, скульптура та фотографія. Товарами та послугами можуть бути як твори мистецтва, так і матеріали та обладнання для митців, дошки оголошень та каталоги.
УВАГА! Сайт буде додано до розділу тільки за умов, що посилання, вказане Вами, веде на україномовний сайт чи його частину, а також назва сайту та його опис подані на розгляд на українській мові. Будь ласка, не подавайте сайти російською мовою сюди. Подайте їх у відповідний підрозділ World/Russian .
Сайти, що спеціалізуються на кераміці, треба подавати в розділ Покупки: Ремесла.
В цьому розділі розміщуються лише сайти, які спеціалізуються на продажу фотографій. Тому всі інші сайти, які пов'язані з фотографією, треба подавати в інші розділи:
  1. Сайти, що спеціалізуються на продажу фотообладнання та фотопослуг, треба подавати в Покупки: Фотографія;
  2. Сайти служб для найму (весільна фотографія, портрети на замовлення, рекламна фотографія тощо) потрібно подавати в розділ Бізнес: Мистецтво та розваги або в відповідний регіональний підрозділ Країни та реґіони;
  3. Якщо головна мета сайту - це платне чи безплатне надання фотографій з фотоархіву (банку фотографій), то такі сайти треба подавати в розділ Бізнес: Мистецтво та розваги.
Сайти, які багато раз пропонуються до розгляду, особливо з використанням дзеркал, посилань на підрозділи або внутрішні сторінки, можуть бути заборонені до розміщення у Відкритому Каталозі.