Цей розділ призначений для сайтів, що спеціалізуються на продажу комп'ютерних товарів через Інтернет. До комп'ютерних товарів відносяться комп'ютери, комплектуючі, периферійні пристрої, мережеве обладнання, аксесуари, програмне забезпечення.
УВАГА! Сайт буде додано до розділу тільки за умов, що посилання, вказане Вами, веде на україномовний сайт чи його частину, а також назва сайту та його опис подані на розгляд на українській мові. Будь ласка, не подавайте сайти російською мовою сюди. Подайте їх у відповідний підрозділ World/Russian .
Сайти магазинів, які не пропонують доставку товару, повинні розміщуватися відповідно до їх фізичного розташування в Країни та реґіони.
Сайти підприємств, які займаються виробництвом та/або оптовим продажем комп'ютерних товарів, повинні розміщуватися у відповідному підрозділі Комп'ютери.
Сайти, що спеціалізуються на продажу відеоігор та обладнання для них, повинні розміщуватися в розділі Покупки: Іграшки та ігри.
Сайти, які багато раз пропонуються до розгляду, особливо з використанням дзеркал, посилань на підрозділи або внутрішні сторінки, можуть бути заборонені до розміщення у Відкритому Каталозі.