Artykuły do wyposażenia domu, urządzenia domowe, sprzęt i meble w sprzedaży przez Internet.

1. Strony sklepów, które nie prowadzą sprzedaży przez Internet prosimy zgłaszać w odpowiedniej kategorii regionalnej World/Polski/Regionalne/Europa/Polska: {województwo}: {miejscowość}: Biznes.

Strony producentów oraz firm sprzedających dobra konsumpcyjne dla domu i ogrodu o zasięgu ponadregionalnym prosimy zgłaszać w kategorii World/Polski/Biznes/Dobra_konsumpcyjne/Dom_i_ogród.

2. Prosimy o stosowanie krótkiego tytułu, oraz krótkiego, streszczonego opisu, np.:

  • Tytuł: Nazwa firmy lub nazwa sklepu widoczna na stronie
  • Opis: Śrut, drut i gięte parasole.

więcej

Kategoria zawiera sklepy oferujące sprzedaż mebli przez Internet.
Do tej kategorii prosimy zgłaszać tylko strony sklepów prowadzących sprzedaż mebli przez internet. Strony producentów i dystrybutorów mebli prosimy zgłaszać do World/Polski/Biznes/Dobra_konsumpcyjne/Dom_i_ogród/Meble , strony sklepów meblowych tradycyjnych prosimy zgłaszać do kategorii regionalnej World/Polski/Regionalne/Europa/Polska w odpowiednim województwie i miejscowości zgodnej z lokalizacją sklepu.
Kategoria zawiera sklepy oferujące sprzedaż przez Internet towarów związanych z ogrodami.
Prosimy zgłaszać tylko strony zawierające możliwość zamówienia towarów przez Internet. Strony nie oferujące tej możliwości powinny znaleźć się w odpowiedniej podkategorii World/Polski/Biznes/Rolnictwo i leśnictwo/Ogrodnictwo.