In Partnership with AOL Search
 
Prosimy zgłaszać strony, dotyczące wyłącznie gier, dla grania w które konieczne jest wykorzystanie przeglądarki, ale zarazem wystarczające. Można dodawać strony wymagajace zainstalowania w przeglądarce np. Javy czy Flasha Nie dodawać stron, które wymagają zainstalowania klientów (np. Tibia, World of Warcraft), czy też gier, które przeglądarki nie wymagają (MUDy czy gry e-mailowe). Można także dodawać strony zawierające opisy, porady itp. do tego typu gier. Nie zostaną przyjęte strony nie zawierajace treści, w budowie, nie pasujące do kategorii, lub których zawartość jest zbliżona do już dodanych stron.
Kategoria przeznaczona dla stron dotyczących gier, w które można grać jedynie przez przeglądarkę internetową. Prosimy przed dodaniem strony sprawdzić, czy nie pasuje do jakiejś innej kategorii.
Przyjmujemy strony: - pasujące do kategorii; - interesujące, wysokiej jakości; - z oryginalną treścią przynajmniej w obrębie kraju; - aktywne, bez ciężkich problemów technicznych; - najlepiej niekomercyjne i dostępne bez logowania. Ponad tymi wskazówkami górują ogólne zasady katalogu Dmoz. Każdy wpis jest dokładnie sprawdzany, proszę więc wziąć sobie do serca wytyczne - w naszym wspólnym interesie jest dodawanie jedynie wartościowych wpisów.
Massive Multiplayer Online (skrót: MMO) to gry korzystające z Internetu, umożliwiające zabawę setkom lub tysiącom graczy jednocześnie. Od tekstowych gier typu MUD - Multi User Dungeon - różnią się przede wszystkim wykorzystaniem grafiki i dźwięku. MUDy uznawane są za prototyp współczesnych MMO. Jest to wciąż młody gatunek gier komputerowych, ulegający dynamicznym przemianom. Obecnie najpopularniejsze gry w gatunku to gry fabularne fantasy, pojawia się jednak coraz więcej gier science-fiction, symulatorów kosmicznych, oraz tzw. First Person Shooter (FPS), mocno zręcznościowych. Niektóre z MMO łączą w sobie wiele typów rozgrywki.
Strony związane z mudem Cygnus Division.

więcej informacji (tylko redaktorzy)

Obecnie nie ma opisu stworzone dla tej kategorii.
Copyright © 1998-2016 AOL Inc. Warunki korzystania
Ostatnia zmiana: środa, 5 sierpień 2015 06:24:05 EDT - redaguj