In Partnership with AOL Search
 
Malonu, kad norite pas mus užsiregistruoti.

Šioje kategorijoje kaupiamos nuorodos į Lietuvos Respublikoje veikiančius ūkio subjektų internetinius tinklapius, kurių veikla yra susijus su automobilinės audio/video aparatūros įranga, jos pardavimu bei montavimu. Taip pat navigacijos bei apsaugos signalizacijos sistemomis.

Jeigu Jūsų svetainė yra panašios tematikos tik ne komercinio pobūdžio, tai Jūs turite registruotis atitinkamai http://www.dmoz.org/World/Lietuvių/Laisvalaikis_ir_kelionės/Automobiliai

Taip jau susiklostė, kad įmonės montuojančios į automobilius garso, vaizdo aparatūrą, kartu montuoja ir apsaugos sistemas. Atsižvelgiant į tai, įkurta mūsų katalogo „Apsaugos ir garso sistemos“ kategorija. Šioje kategorijoje pateikiamos nuorodos į internetines svetaines, kurių savininkai Lietuvoje teikia atitinkamas paslaugas. Taip pat į kategoriją yra įtraukti ūkio subjektai, atstovaujantys automobilinės garso įrangos gamintojų prekinius ženklus Lietuvos Respublikos teritorijoje. Tikimės, čia pateikta informacija bus Jums naudinga. Pagarbiai, DMOZ komanda.
Į šią kategoriją įtraukiamos svetainės tų įmonių, kurios pačios prekiauja automobiliais. Svetaines, kurios yra tik individualių pardavėjų skelbimų lentos, siūlykite į kategoriją Skelbimai.
Prekyba naujais ir naudotais automobiliais.
Copyright © 1998-2016 AOL Inc. Naudojimosi sąlygos
Paskutinis atnaujinimas: Trečiadienis, 2013, Spalio 2 19.54.07 EDT - redaguoti