Kategorija skirta svetainėms apie sveikatą, ligas, grožį, sveikatos stiprinimą ir medicinos mokslą.
Įmonių, kurios veikla susijusi su medicinimėmis prekėmis, kurios skirtos ne ligoniams, o tik gydytojams, svetainėms šioje kategorijoje ne vieta!!! Jos turi būti siūlomos į kategoriją Verslasir finansai/Sveikatos apsauga.
Kategorija gydymo įstaigų - ligoninių, klinikų, poliklinikų, sveikatos priežiūros centrų ir kitų įstaigų, kuriose gydomi ligoniai - svetainėms
Kategorija svetainėms apie įvairias ligas, kitus sveikatos sutrikimus ir organizmo būsenas. Čia rasite informacines svetaines, sergančiųjų organizacijas, paramos grupes ir asmenines svetaines.
Dėmesio! Šioje kategorijoje nebus priimamos pirtimis besivadinančios įstaigos, kurių pagrindinis tikslas - nuomoti patalpas išgertuvėms ir kitiems renginiams.

Didžiųjų sveikatingumo kompleksų (turinčių ir pirtis) svetaines siūlykite į kategoriją Sveikatingumo klubai.
Ši kategorija skirta medicinos mokslui. Joje rasite svetaines, kurios yra skirtos ne plačiajai visuomenei ar ligoniams, o patiems medikams.

Informaciją apie įvairias ligas, skirtą plačiajai visuomenei, rasite kategorijoje "Ligos"

Gydymo ir kitas medicinos paslaugas teikiančias įstaigas (ligonines, poliklinikas, diagnostikos centrus, šeimos gydytojų kabinetus, sanatorijas) rasite kategorijoje "Gydymo įstaigos"

Bendroves, prekiaujančias įvairiomis medicininėmis prekėmis, rasite verslo kategorijoje .

Dėmesio! Į šią kategoriją tinka tik svetainės, skirtos medicinos mokslui ir medikams.

Svetaines plačiajai visuomenei, gydymo įstaigų ar verslo įmonių svetaines siūlykite kitose kategorijose.

Netradicinės medicinos kategorija skirta svetainėms, kuriose nagrinėjami sveikatos išsaugojimo ir gydymo metodai, kitokie nei siūlo vakarų (mokslinė) medicina. Taigi šioje kategorijoje rasite svetaines apie liaudies mediciną, rytų šalių mediciną, žoleles ir pan.
Kategorija svetainėms, skirtoms įvairioms priklausomybės rūšims - alkoholizmui, rūkymui, narkomanijai ir kitoms. Čia rasite informaciją apie šiuos sutrikimus, gydymo būdus, ligonių paramos grupes.
Kategorija skirta svetainėms apie visuomenės (t.y. visos populiacijos bendrai) sveikatos apsaugą ir pagerinimą. Visuomenės sveikatos sąvoka apima tokias sritis kaip ligų profilaktika, švietimas apie sveikatą, sanitarija ir higiena, užkrečiamųjų ligų kontrolė.