Ši kategorija skirta tinklapiams apie turizmą bei keliones apskritai. Ši kategorija taip pat apima ir kaimo turizmą bei juo užsiimančias sodybas, apgyvendinimo paslaugas (viešbučiai, svečių namai, nuomojami kambariai ir pan.).
Dėmesio! Kelionių agentūrų tinklapiams yra atskira kategorija ''verslas ir finansai --> kelionių agentūros"
Kategorija skirta tinklapiams apie turistinius žygius gamtoje - pėsčiomis, dviračiais, vandeniu ar kitaip. Kartais tai vadinama ir "laukiniu turizmu". Ši kategorija NESKIRTA turizmui, kuris suprantamas kaip išvyka pagulėti pliaže.
Dėmesio! Prašom tinkamai aprašyti savo siūlomą svetainę:

Svetainės pavadinimas - tai oficialus įmonės, teikiančios paslaugas, pavadinimas. Jei paslaugas teikia asmuo, tai pavadinimas - to žmogaus vardas ir pavardė.

Svetainės aprašymas - rišlus, vieno arba dviejų sakinių aprašymas, kokios paslaugos teikiamos ir ką lankytojas ras svetainėje. Rekomenduojama nurodyti vietovę, kurioje teikiamos paslaugos.
Viešbučių, svečių namų, nuomojančių butus žmonių tinklapiams
Ši kategorija skirta nekomerciniams puslapiams, kuriuose aprašomos to puslapio autoriaus kelionės
Svetainės apie įvairias turistams lankytinas vietas. Svetainės sugrupuotos pagal vietovę. Taip pat turistinės informacijos rasite kategorijoje Regionai, pasirinkę atitinkamą šalį.
Kategorija skirta turizmo nuorodų katalogams ir kelionių vadovams - puslapiams, teikiantiems informaciją apie keliones, pasiūlymus keliauti, patarimus, bei teikiantys galimybę vienoje vietoje matyti daugelio kelionių agentūrų pasiūlymus.
Kelionių agentūrų svetainėms yra atskira kategorija World/Lietuviu/Verslas_ir_finansai/Kelionių_agentūros