Ši kategorija skirta žmonių asmeninėms svetainėms
Tokiose svetainėse paprastai aprašomas žmogus (kuris sukūrė šią svetainę), jo pomėgiai, darbai, pasiekimai, šeimam naminiai gyvūnai ir panašiai. Taip pat asmeninėse svetainėse dažnai galima aptikti autoriaus požiūrį į gyvenimą, politiką, tam tiktą filmą ir t.t.
Svetainės, kurios skirtos tik vienai temai ir kuriose neaprašomas pats svetainės autorius, paprastai talpinamos atitinkamos temos kategorijoje (pvz. asmeninė svetainė apie krepšinį - kategorijoje World/Lietuvių/Sportas/Krepšinis).
Svetainėms, kurių kūrėjai jaunesni nei 18 metų, sukurta atskira kategorija Kids_and_Teens/International/Lietuvių/Žmonės_ir_visuomenė/Asmeninės_svetainės.
Siūlydami savo svetainę, tinkamai ją aprašykite:

Svetainės pavadinimas
* Pavadinime turi būti jūsų vardas ir pavardė, arba slapyvardis (jeigu jis yra gerai žinomas ir unikalus - t.y., jeigu daugelis žmonių atpažintų jus iš to slapyvardžio. Taigi nepageidautini tokie dažnai pasitaikantys slapyvardžiai kaip "Jurgiux", "Linux" ir panašūs).
* NERAŠYKITE VIEN DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS
* Rašykite taisyklingai

Aprašymas
* Iš svetainės aprašymo lankytojas, dar neužėjęs į jūsų svetainę, turi galėti suprasti:
      1) kas jūs toks
      2) ką jis ras jūsų svetainėje
* Aprašymas turi būti objektyvus ir neutralus (nesirkite didybės manija ir nerašykite "geriausias puslapis internete!!!!"). Rašykite trečiuoju asmeniu.
* Rašykite taisyklingai, nerašykite "shveplai" arba "kroootaij"
* Aprašymas turi būti vienas arba du rišlūs sakiniai, o ne padrikas raktinių žodžių rinkinys
* NERAŠYKITE VIEN DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS

Jei laikysitės šių paprastų taisyklių, jūsų svetainė bus peržiūrėta greičiau. Žinokite, kad nei vienai svetainei nėra garantuojamas įtraukimas į katalogą. Svetainės įtraukimą į katalogą lemia jos turinys (tai ypač svarbu asmeninėms svetainėms, kurios yra "portalai" "apie viską", t.y. jose daug įvairių visiškai nesusijusių temų). Jeigu jūsų svetainėje nėra nieko savito (unikalaus), o visas jos turinys nukopijuotas nuo kitų svetainių - ji turi mažai šansų būti įtraukta.

Svetainės, kurios yra tiksli kitos svetainės kopija (mirrors), susideda daugiausia iš reklaminių skydelių ar apmokamų nuorodų (affiliate links), skirtos daugiapakopei rinkodarai (MLM) arba tiesiog neveikia (under construction) - negali būti įtrauktos į katalogą
Internetinis dienoraštis (weblog) - tai asmeninis žmogaus dienoraštis internete. Nuo paprasto asmeninio puslapio dienoraštis skiriasi tuo, kad jame visi įrašai grupuojami pagal laiką.

Internetiniai dienoraščiai būna dviejų rūšių:
1) dienoraščiai tam tikra tema - paprastai juose būna nuorodos į kitas vetaines ta tema, naujienų komentarai
2) asmens dienoraščiai - juose svarbiausia paties autoriaus mintys, nuomonė ir asmeninis gyvenimas.

Į šią kategoriją įtraukiami tik reguliariai atnaujinami internetiniai dienoraščiai.