pravidla, spolky, akce a jiné weby s tematikou deskových her od klasických (jako jsou Šachy, Go, Othello) až po moderní deskové hry (jako třeba Carcassonne). Nevyhýbá se ani karetním hrám, hrám s náhodou (Vrhcáby), válečným hrám a jiným hrám označovaným někdy i jako stolní nebo společenské hry.
V popisech uvádějte prosím co nejpřesněsší charakteristiku OBSAHU stránek na které odkazujete, ne jejich HODNOCENÍ. Pokud máte stránky o dvou nebo třech hrách, které jsou velmi bohaté na obsah, uvítáme, když vložíte postupně jednotlivé sekce.

Go

Stránky věnované deskové hře "Go".
Každou takovou stránku navrhujte jen jednou.
Šachy jsou desková hra pro dva hráče. Každý má na začátku šestnáct figur na desce 8x8. Cílem je zajmout soupeřova krále a nepřijít o svého.
Prosím, zařazujte jen stránky v češtině a v souladu s obsahem kategorie, a každé stránky vždy jen jednou.

Podle následujících propozic můžete snadno přidat stránku: Najděte si co nejbližší kategorii. Vyplňte URL (webovou adresu) a současný název stránek. Přidejte krátký popisek toho, co stránky nyní(!) obsahují a vyvarujte se zájmen "já, my, naše..." a rovněž výrazů jako "nejlepší, skvělý, báječný, mrkněte..." atd. Nakonec žádost odešlete.

Stránky obsahující materiály a pomůcky k této populární hře.
Každou stránku navrhujte jen jednou.