In Partnership with AOL Search
 
V popisech uvádějte prosím co nejpřesněsší charakteristiku OBSAHU stránek na které odkazujete, ne jejich HODNOCENÍ. Pokud máte stránky o dvou nebo třech hrách, které jsou velmi bohaté na obsah, uvítáme, když vložíte postupně jednotlivé sekce.
pravidla, spolky, akce a jiné weby s tematikou deskových her od klasických (jako jsou Šachy, Go, Othello) až po moderní deskové hry (jako třeba Carcassonne). Nevyhýbá se ani karetním hrám, hrám s náhodou (Vrhcáby), válečným hrám a jiným hrám označovaným někdy i jako stolní nebo společenské hry.
Každou stránku navrhujte jen jednou.
Stránky Digitálních her se vztahují k téměř každé hře, ke které používáme nějaký monitor k zobrazení výsledků her, a to bez ohledu na to, jestli se jedná o počítač nebo nějakou jinou konzoli (GameBoy, atd.).
Konkrétní zařazení hledejte pod příslušným heslem kategorie. Nemůžete-li takovou kategorii najít ani v nejbližší možné subkategorii, navrhněte sami, kam by měl váš odkaz patřit. Je samozřejmě v pořádku navrhnout novou kategorii, pokud ta, kterou chcete, neexistuje. Přesto vás nabádáme zvážit možnost zařazení do dosud již existujících kategorií.
Hádanky, hlavolamy, Logické úlohy, IQ testy...
Stránky se odesílaji dle směrnic a jen jednou.
V současné době není popis vytvořené pro tuto kategorii.
Stránky navrhujte jen jednou.
V současné době není popis vytvořené pro tuto kategorii.
Copyright © 1998-2016 AOL Inc. Podmínky použití
Poslední změna: Pátek, 25. červen 2010 9:34:33 EDT - editovat