Přímo do této konkrétní kategorie nenavrhujte žádné stránky, které je možné navrhnout do některé z podkategorií či jiné specifičtejší kategorie v české tématické oblasti katalogu!
Do této části katalogu navrhujte stránky věnované hrám, nikoliv však komerční stránky zaměřené na jejich prodej.
Internetové obchody zaměřené na prodej her navrhujte do části Internetové obchody: Hračky a hry. V popisech uvádějte prosím co nejpřesněsší charakteristiku OBSAHU stránek na které odkazujete, ne jejich HODNOCENÍ. Pokud máte stránky o dvou nebo třech hrách, které jsou velmi bohaté na obsah, uvítáme, když vložíte postupně jednotlivé sekce.
pravidla, spolky, akce a jiné weby s tematikou deskových her od klasických (jako jsou Šachy, Go, Othello) až po moderní deskové hry (jako třeba Carcassonne). Nevyhýbá se ani karetním hrám, hrám s náhodou (Vrhcáby), válečným hrám a jiným hrám označovaným někdy i jako stolní nebo společenské hry.
V popisech uvádějte prosím co nejpřesněsší charakteristiku OBSAHU stránek na které odkazujete, ne jejich HODNOCENÍ. Pokud máte stránky o dvou nebo třech hrách, které jsou velmi bohaté na obsah, uvítáme, když vložíte postupně jednotlivé sekce.
Stránky Digitálních her se vztahují k téměř každé hře, ke které používáme nějaký monitor k zobrazení výsledků her, a to bez ohledu na to, jestli se jedná o počítač nebo nějakou jinou konzoli (GameBoy, atd.).
Každou stránku navrhujte jen jednou.
Hádanky, hlavolamy, Logické úlohy, IQ testy...
Konkrétní zařazení hledejte pod příslušným heslem kategorie. Nemůžete-li takovou kategorii najít ani v nejbližší možné subkategorii, navrhněte sami, kam by měl váš odkaz patřit. Je samozřejmě v pořádku navrhnout novou kategorii, pokud ta, kterou chcete, neexistuje. Přesto vás nabádáme zvážit možnost zařazení do dosud již existujících kategorií.

RPG

Stránky se odesílaji dle směrnic a jen jednou.
Stránky navrhujte jen jednou.