In Partnership with AOL Search
 
Každou stránku navrhujte jen jednou.
Nekomerční kategorie věnovaná tématům okolo bydlení, zařizování bytů a domů, rekonstrukcí i novostaveb. Pamatujte na to, že Domov poskytuje užitečné informace, testy, recenze a podobně, které jsou realizovány až v kategorii Obchod_a_služby.
Tato kategorie obsahuje stránky o osobních financích, zejména zaměřené na spoření, pojištění, daně, správu osobních financí apod.
Zde jsou pouze tématicky informační stránky. Komerční stránky najdete v sekcích Nakupování, Regiony či Obchod_a_sluzby.
Vítejte v podkategorii World/Czech/Domov/Rodina :D Tato část Domova je o rozvíjení dovedností a vztahů potřebných pro šťastnou rodinu a rodičovství.
V této kategorii nelze vypsat komerční stránky. Zde budou vylistovány stránky s informacemi pro spotřebitele. Ostatní stránky směřujte do příslušné kategorie v Obchodu.
Kategorie Spotřebitelských informací dává zákazníkovi přehled o výrobcích, jejich cenových porovnáních a udává takové tipy, aby se zákazník před koupí řádně poučil. Stejně tak informuje o případných záručných dobách, možnostech oprav apod., pokud ke koupi již došlo.
Stránky zadávejte jen jednou. Děkujeme.
Toto je domácí oblast se stránkami, které nabízejí nekomerční zdroje informací o zahradnictví, zahradách, pěstování atd.
Toto je hlavní kategorie. Konkrétní zařazení hledejte pod příslušným heslem kategorie. Nemůžete-li takovou kategorii najít ani v nejbližší možné subkategorii, navrhněte sami, kam by měl váš odkaz patřit. Je samozřejmě v pořádku navrhnout novou kategorii, pokud ta, kterou chcete, neexistuje. Přesto vás nabádáme zvážit možnost zařazení do dosus již existujících kategorií.
V současné době není popis vytvořené pro tuto kategorii.
Copyright © 1998-2016 AOL Inc. Podmínky použití
Poslední změna: Úterý, 21. říjen 2014 13:24:42 EDT - editovat