Bu alana eklenmesi talebi ile incelenmesi için gönderilecek olan siteler çocuklar için uygun olacak şekilde TV yayını yapan hizmetlerin internet adresleri olmalıdır.
Bu kategoriye site gönderirken açıklama alanında yer verilen öneriler izlenmelidir. Çocuklar ve gençler için "TV yayını" yapan hizmetlerin internet siteleri dışında adresler bu kategori için kabul edilmeyecektir. Dizinde yer alan kategorileri inceleyerek siteniz için en uygun kategoriyi tercih etmeniz başvurunuz için önemli bir etkendir. Kategorinin hitap ettiği alanı tam olarak anlayamamış göndericiler istek gönderdikleri alanda listelenen siteleri inceleyerek daha kesin bir fikir sahibi olabilirler. Site göndermeden önce belirtilen site ekleme yönergelerini incelemeniz başvurunuzun kabul edilmesi yönünde sizlere artı kazandıracaktır, öyle ki kurallarımızı incelemeden gönderilen "yönergeleri ihlal eden" site ekleme talepleri reddedilmektedir. Bu bölümdeki site gönderimlerinde sitenin hangi yaş grubuna uygun olduğu ile ilgili tercih alanı bulunmaktadır, uygun olan veya olanları işaretlemeniz gerekmektedir Çocuklar ve gençlere uygun olmayan; yetişkin içerikli, çocuklara yönelik alışveriş siteleri bu alanda listelenmemektedir. Bu tür siteler için World/Türkçe/ altında uygun olan kategoriyi seçerek ekleme talebinde bulunabilirsiniz.
Bu alana eklenmesi talebi ile incelenmesi için gönderilecek olan siteler çocuklar ve gençler için hazırlanmış olan dergi veya e-dergi adresleri olmalıdır.
Bu kategoriye site gönderirken açıklama alanında yer verilen öneriler izlenmelidir. Çocuklar ve gençler için "dergi veya e-dergi" ile ilgili internet adresleri dışında gönderilen istekler bu kategori için kabul edilmeyecektir. Dizinde yer alan kategorileri inceleyerek siteniz için en uygun kategoriyi tercih etmeniz başvurunuz için önemli bir etkendir. Site göndermeden önce belirtilen site ekleme yönergelerini incelemeniz başvurunuzun kabul edilmesi yönünde sizlere artı kazandıracaktır, öyle ki kurallarımızı incelemeden gönderilen "yönergeleri ihlal eden" site ekleme talepleri reddedilmektedir. Bu bölümdeki site gönderimlerinde sitenin hangi yaş grubuna uygun olduğu ile ilgili tercih alanı bulunmaktadır, uygun olan veya olanları işaretlemeniz gerekmektedir Çocuklar ve gençlere uygun olmayan; yetişkin içerikli, çocuklara yönelik alışveriş siteleri bu alanda listelenmemektedir. Bu tür siteler için World/Türkçe/ altında uygun olan kategoriyi seçerek ekleme talebinde bulunabilirsiniz.