Kategoria Kids and Teens: International: Polska jest specjalnie utworzonym katalogiem dla dzieci i nastolatków. Nie zawiera stron, których jednymy celem jest zarobek oraz stron, które swoją zawartością mogłby źle wpłynąć na psychiczny rozwój dzieci.
Do tej części Katalogu dodawane są tylko takie strony, których głównym adresatem są dzieci bądź nastolatki.
Kategoria zawiera strony z grami i zabawami dla dzieci i nastolatków.
Folder poświęcony recenzjom i omówieniom książek (a chwilowo także filmów i sztuk teatralnych), pisanym przez dzieci i dla dzieci. Są tu także kolekcje wierszy, bajek itp. przeznaczone dla dzieci (w przyszłości zapewne trafia one do osobnego foldera).
Kategoria obejmuje strony o zespołach i artystach, sławnych ludziach, filmach, komiksach, kreskówkach oraz programach radiowych i telewizyjnych, które są przeznaczone dla dzieci lub młodzieży.
Strony dla młodzieży od 13 do 18 roku życia. Kategoria ma na celu oddzielić strony przeznaczone tylko dla dzieci poniżej 13 roku życia od stron przeznaczonych dla nastolatków i młodzieży.
Strony dla dzieci i młodzieży na temat szkoły, edukacji oraz wszystkiego co związane z nauką.
Strony szkół nie będą dodawane do tej kategorii. Proszę je dodawać do odpowiedniej kategorii regionalnej: World/Polska/Regionalne/(województwo)/(miejscowość).