In Partnership with AOL Search
 
Dėmesio! Šioje kategorijoje talpinamos tik svetainės, kuriose prekiaujama internetu arba bent jau yra galimybė išsirinkti ir užsisakyti prekę.
Įvairios su erotika ir seksu susijusios internetinės parduotuvės.
Į šią kategoriją įtraukiamos tos svetainės, kuriose yra bent 20 nuotraukų arba bent 10 filmų. Svetainė privalo būti lietuvių kalba.

Siūlydami svetainę, tinkamai ją aprašykite: įveskite svetainės pavadinimą ir objektyvų aprašymą (tokį, kad lankytojas dar neapsilankęs svetainėje suprastų, ką joje ras). Pavadinime ir aprašyme nenaudokite reklaminių šūkių („geriausia svetainė“ ir panašiai), aprašymas turi būti rišlus tekstas, o ne padrikas žodžių rinkinys.

Į Atvirą katalogą neįtraukiamos svetainės, kuriose nėra jokio unikalaus turinio, t.y. kurios susideda tik iš nuorodų į kitas svetaines arba reklaminių nuorodų.

Svetainės įtraukiamos į katalogą tik tuomet, kai jas peržiūri redaktorius. Tai galioja ir mokamoms svetainėms. Jeigu siūlote svetainę, prieiga prie kurios yra mokama, būtinai nurodykite savo veikiantį el.pašto adresą. Juo su jumis susisieks redaktorius ir paprašys laikino slaptažodžio, kad galėtų peržiūrėti jūsų pasiūlytą svetainę.
Vaizdų galerija - tai erotinių ar pornografinių nuotraukų, klipų ar filmų rinkinys.
Copyright © 1998-2016 AOL Inc. Naudojimosi sąlygos
Paskutinis atnaujinimas: Trečiadienis, 2013, Rugsėjo 18 05.35.05 EDT - redaguoti