World Türkçe Spor Kış Sporları
8
Bu kategori kayak, buz pateni, curling, kızak gibi kar ve buz üstünde yapılan sporlar ile ilgili siteleri kapsar.

İlgili kategoriler 3

Buboarders
Boğaziçi Üniversitesi Snowboard Takımı'nın sayfasında takım ve snowboard ile ilgili bilgiler, haberler ve fotoğraf galerisi bulunuyor.
Fun On Ice Buz Pateni Pisti
Bursa'da yer alan buz pateni pisti ve buz pateni eğitimleri hakkında bilgiler, fotoğraf galerisi ve video arşivi yer alıyor.
Kayak Türkiye
Kayak merkezleri, oteller ve kayak hocaları ile ilgili bilgiler, malzeme satışı yapan mağazaların listesi, ikinci el kayak malzemeleri, kayak turları, kar kalınlığı bilgileri ve haberler yer alıyor.
Radikal Kayak Turu
Kayak merkezlerine turlar düzenleyen firmanın sayfasında kayak merkezleri, kayak ve snowboard hakkında genel bilgiler, malzeme satıcıları, kayak ve snowboard okulları, ikinci el malzeme ilanları yer alıyor.
Skicıyız
Snowboard ve kayak için bir araya gelen grubun sitesi.
SnowboardTR
Kayak merkezleri hakkında bilgiler ve pist eleştirileri, snowboard felsefesi, temel bilgiler, hava ve kar durumu içeriyor.
Turk Ski
Kayak sporu bilgi ve haberleri, kayak kros, alp disiplini ve tekerlekli kayak hakkında teknik bilgiler, eğitim organizasyonları ve kayak merkezleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.
Türkiye Kayak Federasyonu
Düzenlenen yarışma sonuçlarının, şampiyona bilgilerinin, federasyon tarihçesinin ve yönetim bilgilerin yer aldığı resmi site.

Diğer diller 18

[Mozilla Snowman]
Son güncelleme:
1 Şubat 2016 12:14:09 UTC
Spor
Tüm diller
Kültür ve Sanat
Ekonomi ve İş Dünyası
Bilgisayar
Oyunlar
Sağlık
Ev
Basın ve Yayın
Eğlence ve Yaşam
Kaynaklar
Bölgesel
Bilim
Alışveriş
Toplum