Tıbbi Yayınlar ile ilgili Türkçe web sayfaları.

İlgili kategoriler 1

Abant Tıp Dergisi
Yılda üç kere yayınlanıyor. Olgu sunumu, araştırma ve derleme türünde içeriği var. Güncel ve geçmiş sayılara tam metin erişilebiliyor.
Astım Allerji İmmünoloji
Yılda üç kere çıkıyor. Orijinal araştırma, derleme ve olgu sunumu tarzı içeriği var. Makalelere tam metin erişim mümkün.
Bakırköy Tıp Dergisi
Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma Hastanesi'nin üç ayda bir çıkan yayın organı. Online makale gönderim imkanı, güncel ve arşiv sayılara tam metin ulaşılabilme olanağı var.
Cerrahpaşa Tıp Dergisi
Yılda dört sayı yayınlanan, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin yayın organı.
Düzce Tıp Fakültesi Dergisi
Hakemli dergi dört ayda bir yayınlanıyor. Güncel ve geçmiş sayılardaki makalelere tam metin olarak erişim imkanı var.
Ege Tıp Dergisi
Üç ayda bir yayınlanıyor. Araştırma, olgu sunumu ve derleme biçiminde içeriği var. Geçmiş ve güncel sayılardaki makalelere tam metin olarak erişim imkanı mevcut.
Erciyes Tıp Dergisi
Erciyes Tıp Fakültesi'nin yayın organı olan bilimsel dergi.
Fırat Tıp Dergisi
Hakemli dergi üç ayda bir yayınlanıyor. Klinik, olgu sunumu ve derleme türlerinde içeriği var. Güncel ve geçmiş sayılardaki makalelere tam metin erişim imkanı bulunuyor.
Geriatri Dergisi
Editörlerin tanıtımı, dergide yayınlanan yazılar, ayrıca yazarlara bilgiler, linkler ve duyurular bulunuyor.
Gülhane Tıp Dergisi
Üç ayda bir yayınlanıyor. Genel ve askeri tıp alanında klinik, olgu sunumu ve derleme türünde içeriği var. Güncel ve geçmiş sayılardaki makalelere tam metin olarak erişim imkanı mevcut.
Hastane İnfeksiyonlari Dergisi
Araştırma, olgu sunumu ve derleme tarzı içeriği var. Makalelere tam metin erişim imkanı bulunuyor.
Karadeniz Tıp Dergisi
Deneysel, cerrahi ve klinik makaleler yayınlıyor.
Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tıp Dergisi
Dört ayda bir yayınlanıyor. Online makale gönderim imkanı ve güncel ve geçmiş sayılardaki makalelere tam metin erişimi mevcut.
Konuralp Tip Dergi
Editörlerin tanıtımı, dergide yayınlanan yazılar, ayrıca yazarlara bilgiler, ve duyurular bulunuyor.
Literatur Tip Dergisi
1984'den beri aylık olarak yayımlanan çeviri tıp dergisi, dergi yayınlarını siteden takip etmek paralı üyelik gerektiriyor.
Literatür Aktüel Dergisi
Aylık olarak, aktüel tıbbi haberler ve makaleler yayınlıyor.
Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Dergisi
Dört ayda bir çıkıyor. Orijinal araştırma, olgu sunumu ve derleme türünde içeriği var. Güncel ve geçmiş sayılardaki makalelere tam metin erişim olanağı mevcut.
Okmeydanı Tıp Dergisi
Üç ayda bir yayınlanıyor. Olgu sunumu, araştırma ve derleme türü içeriği var. Makalelere tam metin erişim imkanı sunuyor.
SDÜ Tıp Fakültesi Dergisi
Üç ayda bir yayınlanıyor. Araştırma, olgu sunumu ve derleme tarzı içeriği var. Güncel ve geçmiş sayılardaki makalelere tam metin erişim imkanı sunuyor.
Tuberkuloz ve Toraks Dergisi
Toraks hastalıkları konusunda yapılmış araştırma, derleme yazıları ve olgu sunuları yayınlayan, Türk Tüberküloz ve Toraks Derneği’nin dergisi.
Türk Klinik Biyokimya Dergisi
Senede üç defa yayınlanıyor. Orijinal araştırma, olgu sunumu ve derleme tarzı içeriği var. Makalelere tam metin erişim mümkün.
Türk Tabipler Birliği: Sürekli Tıp Eğitimi Dergisi
Birinci basamak sağlık hizmeti veren hekimler için iki ayda bir yayınlanıyor. Araştırma ve derleme tarzı içeriği var. Güncel ve geçmiş sayılardaki makalelere tam metin erişim imkanı mevcut.
Türkiye Atıf Dizini
Araştırmacıların SCI-E kapsamında bulunan yerli tıp dergilerinde son iki yılda yayımlanmış makalelere ulaşmalarını sağlayarak, dergilerin atıf sayılarının arttırılmasını amaçlayan arama portalı.
Türkiye Klinikleri
Periyodik dergi makaleleri, TUS sınavına hazırlık konuları ve kitapları, medimagazin haberleri.
Tıp Bilimleri Dergisi
Genel tıp hakkında güncel, bilimsel, orijinal makalelerin bulunduğu dergi. İçerik ücretsiz olarak siteden indirilebilir. [Türkçe/İngilizce]
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Dergisi
Dört ayda bir yayınlanıyor. Temel ve klinik tıp alanında; olgu sunumu, derleme ve teknik not tarzı içeriği var. Güncel ve geçmiş sayılardaki makalelere tam metin erişim imkanı mevcut.
Van Tip Dergisi
Üç ayda bir yayınlanıyor. Klinik araştırma, olgu sunumu ve derleme tarzı içeriğe sahip. Güncel ve geçmiş sayılardaki makalelere tam metin erişim imkanı var.
Şişli Eftal Hastanesi Tıp Bülteni
Üç ayda bir yayınlanıyor. Online makale gönderim imkanı var. Güncel ve geçmiş sayılardaki makalelere tam metin erişim imkanı mevcut.

Diğer diller 2

[Doctor Mozilla]
Son güncelleme:
31 Ocak 2017 20:28:26 UTC
Sağlık
Ev
Basın ve Yayın
Eğlence ve Yaşam
Kaynaklar
Bölgesel
Bilim
Alışveriş
Toplum
Spor
Tüm diller
Kültür ve Sanat
Ekonomi ve İş Dünyası
Bilgisayar
Oyunlar