Ahenk Lab
İstanbul'da biyokimya, hormon, mikrobiyoloji, genetik testlerini yapan laboratuvar. Sitede sunulan testler ve check-up çeşitleri tanıtılmakta.
Bilkosis
İstanbul Kadıköy'de EEG, ERP, EMG sistemleri ve lazer ölçüm cihazları alanında hizmet veren firmanın profili hakkında bilgiler bulunmakta.
Biomik Lab
İzmir, Hatay'da hizmet veren tıbbi tahliller laboratuarı. Site eğitim dökümanları, referanslar ve fotoğraflar içermekte.
Diagen
MLPA, moleküler tanı kitleri, moleküler sarf malzemeleri, mutasyon tanı kitleri, gibi laboratuvar malzemelerinin tedarikçisi olan firma. Sitede insan kaynakları ve destek sayfaları bulunmakta.
Düzen Laboratuvarlar Grubu
Ulusal olarak hizmet veren laboratuvarın tahlil ve hizmetleri hakkında bilgilerinin yanı sıra, online test sonucu takibi, firma özgeçmişi, makaleler ve sağlık bültenleri bulunuyor.
E-lab
Laborauvar hizmetleri, biyokimya, hematoloji, mikrobiyoloji, genetik tanı alanlarında hizmet veren laboratuvar, sitede sunduğu hizmetler hakkında bilgiler yer almakta.
Genmer
Genetik hastalıklar, doğum öncesi tanı ve kanser genetiği konularında yapılan analizleri anlatan ve bu hastalıklar hakkında bilgi veren bir site.
Macrorad
Antalya'da radyoloji üzerine hizmet veren firmanın profili, doktorları ve firmanın çalışma alanı olan radyoloji sistemleri hakkında bilgiler bulunuyor.
Referans Lab
İstanbul, Kızıltoprak'ta faaliyet gösteren, interaktif bilgilendirme sistemine sahip tanı merkezi. Sunulan hizmetler ve iletişim bilgileri sitede yer almakta.
Sacem
Ankara'da bilimsel araştırma, ürün geliştirme projelerine ve rutin laboratuvar çalışmalarına ekipman ve sarf malzeme temin eden tedarikçi firma. Ekipmanlar, ürünler ve verilen hizmetler sitede tanıtılmakta.

Diğer diller 6

[Nurse Mozilla]
Son güncelleme:
28 Ağustos 2016 1:24:07 UTC
Ekonomi ve İş Dünyası
Bilgisayar
Oyunlar
Sağlık
Ev
Basın ve Yayın
Eğlence ve Yaşam
Kaynaklar
Bölgesel
Bilim
Alışveriş
Toplum
Spor
Tüm diller
Kültür ve Sanat