İlgili kategoriler 1

Akbank Büyük Kırmızı Ev
Akbank'ın konut kredileri sunum ve başvuru kabulü amaçlı sitesinde ürün çeşitleri, faiz oranları ve hesap araçlarıyla birlikte sektörel bilgilendirmeler mevcut.
DDM
Konut kredisi sağlayan kuruluşun web yayınında kurumsal bilgiler, kredi ürünleri, faiz oranları, kampanyalar, mortgage rehberi ve çevrimiçi konut kredisi başvuru bağlantıları yer alıyor.
Denizbank Mortgage
Denizbank'a ait web yayını üzerinden kendinize uygun konut kredisini belirlemek, anlaşmalı projeleri listelemek, faiz oranlarını incelemek ve randevu talep etmek mümkün.
FU Gayrimenkul
Gayrimenkul ipoteği sektörü hakkında genel bilgi, şirketin tanıtımı, ipotek işlemleri için kılavuz ve sektörel haberler yer alıyor.
Garanti Mortgage
Garanti Bankası konut kredileri bilgi sitesi.
Halkbank Mortgage
Halkbank'ın konut kredileri için bilgi ve başvuru sitesinde, hesaplama araçları, kredi ürünleri, danışmanlık alanı ve sektörel haberler ile bilgilendirici yazılar da yer alıyor.
KonutKredisi.com.tr
Konut kredileri hususunda danışmanlık ve aracılık yapan şirket, web sitesi üzerinden aldığı başvurulara ücretsiz hizmet veriyor.
Koçfinans Mortgage
Konut kredileri hakkında bilgiler, konut alım rehberi, kredi türleri, faiz oranları, taksit hesaplama aracı ve iletişim bilgileri yer alıyor.
MMI Mortgage Group
Mortgage, emlak ve sektörel eğitim alanlarında faaliyet gösteren kuruluşun resmî web yayını olan sitede, mortgage danışmanlık ve başvuruları ile eğitim programlarına yer veriliyor.
Mortgage Bankası
Mortgage konut kredileri ile ulusal ve küresel ekonomik konulara değinen site, konut kredisi hesaplama araçlarıyla birlikte mortgage sözlüğü ve emlak önerileri de sunuyor.
Türkiye İş Bankası - Ev Kredisi
Ev kredisi ürünleri ve başvuru süreci hakkında bilgilendirmeler, ürünler, taksit hesaplama ve kredi faiz oranları uygulamaları yer alıyor.
Vakıfbank Sarı Panjur
Vakıfbank'ın konut kredileri alanında hizmet verdiği web yayınında, kredi ürünlerinin tanıtımları, hesaplama araçları, kampanyalar, anlaşmalı konut projeleri ve firmalar da yer alıyor.
Yapı Kredi Mortgage
Yapı Kredi Bankası'nın konut kredilerini sunduğu yayında, mortgage ürünleri, hesaplamalar, kampanyalar ve başvuru sayfaları yer alıyor.

Diğer diller 9

[BitCoin Mozilla]
Son güncelleme:
7 Ocak 2017 13:06:17 UTC
Ekonomi ve İş Dünyası
Bilgisayar
Oyunlar
Sağlık
Ev
Basın ve Yayın
Eğlence ve Yaşam
Kaynaklar
Bölgesel
Bilim
Alışveriş
Toplum
Spor
Tüm diller
Kültür ve Sanat