Chaty a chalupy
Chalupa Fatra
Ubytovanie v dvojlôžkových izbách na dvoch poschodiach v Zázrivej. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie, chladničku, televízor a WiFi.
Chalupa Mima
Ubytovanie v Terchovej s kapacitou 4 stále lôžka a 2 prístelky. K dispozícii je spoločenská miestnosť, spálňa, kuchyňa a kúpeľňa s WC.
Chalupa Mária Súľov
Ubytovanie pre skupiny a rodiny v v prázdninovom dome Mária v obci Súľov. Kapacita 10 osôb, možnosti turistiky a lezenia v Súľovských skalách.
Chalupa Synka
Ubytovanie v obci Terchová, 10 lôžok v 4 izbách s vlastným kuchynským kútom, káblovou TV, kúpeľňou a WC.
Chalupy Efendy
Ubytovanie v dvoch samostatných chalupách na spoločnom pozemku v Krompachoch na Spiši.
Chata Danka
Ubytovanie na okraji lesa v obci Vyšné Ružbachy s kapacitou 10 lôžok a 2 prístelky. K dispozícii sú 3 izby a spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou.
Chata Devena
Chata je situovaná v rekreačnom stredisku Snowland pri obci Valča, 12 km od okresného mesta Martin v pohorí Malá Fatra. Maximálna ubytovacia kapacita zrubovej chaty je 12 osôb.
Chata Dominika
Chata pre 12 osôb v tichom horskom prostredí v regióne Tále. K dispozícii sú 4 izby s príslušenstvom a spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou.
Chata Donovaly
Chata pre 9 osôb v stredisku Donovaly, časť Polianka. K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 3 izby, kuchyňa a kúpeľňa s WC.
Chata Ester
Ubytovanie v blízkosti Oravskej priehrady. K dispozícii sú 3 spálne, spoločenská miestnosť s krbom, kuchyňa a 2 kúpeľne.
Chata Gardenia
Ubytovanie v chate pre 10 osôb v obci Prosiek pod Chočskými vrchmi. K dispozícii sú 4 spálne, spoločenská hala s krbom a kuchynskou časťou, kúpeľňa, WC.
Chata Katka
Dvojpodlažná chata v obci Santovka neďaleko termálneho kúpaliska. K dispozícii je spoločenská miestnosť, kuchyňa a 2 izby s celkovou kapacitou 6 lôžok a 2 prístelky.
Chata Krpáčovo
Ubytovanie na chate v Nízkych Tatrách. Obývateľné sú dve podlažia s celkovou kapacitou pre 8 osôb.
Chata Liptov
Ubytovanie na chate pre 7 osôb v liptovskej obci Svätý Kríž, 2 spálne, spoločenská miestnosť s kuchynkou a sociálne zariadenie.
Chata Maja
Vybavená chata na Zemplínskej Šírave pre 7 osôb v blízkosti vodnej nádrže. Možnosti rybolovu, turistiky a športu. Vybavenie, pôdorys a fotografie.
Chata na Liptove
Celoročné ubytovanie pre 9 osôb v obci Prosiek na Liptove. Altánok, pieskovisko, hojdačka.
Chata Ostré
Ubytovanie v apartmánoch vo viacúčelovom objekte s reštauráciou v obci Ochodnica na Kysuciach. Chata je vhodná aj pre rodinné oslavy.
Chata pri moste
Chata pre 8 osôb v horskom prostredí obce Oščadnica. K dispozícii sú 4 izby, kuchynka, jedáleň, 2 kúpeľne a 2 WC.
Chata Terchová
Ubytovanie pre 8 osôb v štyroch izbách v obci Terchová, časť Biely Potok (Malá Fatra).
Chata Uhorčík
Ubytovanie v lokalite Malá Fatra v obci Terchová pre 23 osôb. K dispozícii je 6 izieb, 2 kuchyne, 2 spoločenské miestnosti a pivnica s krbom a herňou.
Chata Žiar
Ubytovanie v chatách s krbmi. Cyklo i pešia turistika, skalolezectvo, lyžovanie a kúpaliská. Ponuka pre individuálnu i hromadnú turistiku, firemné akcie a tábory. [Rajecká Lesná]
Chatky Aquaduo
Dve samostatné 5-lôžkové chatky pri Liptovskej Mare. Súčasťou každej chatky je, obývacia izba, kuchynský kút, dve spálne, kúpeľňa a WC.
Drevenica Jezersko
Drevenica v rekreačnej oblasti Spišská Magura. K dispozícii je spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou, 4 izby, kúpeľňa s WC a samostatné WC.
Drevenica pod Lánom
Celoročné ubytovanie pre 15 osôb v drevenici s dvoma samostatnými ubytovacími jednotkami v Zuberci na Orave.
Dvor u Maliara
Ubytovanie v drevenici so štyrmi samostatnými apartmánmi v obci Liptovský Michal pri Bešeňovej.
Horská chata
Ubytovanie v chate pre 8 osôb v Párnici na Orave. Chata je vhodná pre rodinnú dovolenku a je prístupná od apríla do októbra.
Jánošíkov dvor
Ubytovanie v dreveniciach v Zázrivej na úpätí Malej Fatry. Celková kapacita dreveníc je 42 osôb v 13 izbách s vlastným sociálnym zariadením.
Mountain House
Tri rekreačné objekty v obci Oščadnica s kapacitou 10 stálych lôžok a 6 prísteliek. Dve chaty slúžia na prenájom, tretia ponúka možnosť saunovania a slúži ako sušiareň.
Perniková chalúpka
Celoročné ubytovanie v rodinnej chalupe pre 12 osôb v troch izbách. Chalupa sa nachádza v Istebnom na Dolnej Orave.
Ubytovanie Podhájska
Chata pre 6 osôb v obci Podhájska. K dispozícii sú 3 dvojlôžkové izby, kompletne zariadená kuchyňa a 2 kúpeľne.
Zrub Goral
Ubytovanie na Kysuciach v blízkosti strediska Snow Paradise Oščadnica-Veľká Rača. K dispozícii je vybavená kuchyňa, 6 izieb, spoločenská miestnosť. Kapacita chaty je 14 lôžok + 3 prístelky.
Zrub Lilian
Ubytovanie v drevenom zrube pre 9 osôb v obci Lučivná na Liptove. K dispozícii sú tri izby a spoločenská miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou.

Táto kategória v iných jazykoch 7

[Home Mozilla]
Editor kategórie
vrato
Posledná zmena:
Október 1, 2016 at 8:40:21 UTC
Voľný čas
Zdroje
Regionálne
Veda
Internetové obchody
Spoločnosť
Šport
All Languages
Kultúra
Obchod a služby
Počítače
Hry
Zdravie
Domov
Správy