V této kategorii nájdete informácie o počítačových kurzoch a školách, elektronickom vzdelávaní a pomoci na Internete.

kategórie 1

Rovnako pozri: 2

Alpha Consult
Alpha Consult je akreditované testovacie centrum ECDL, organizuje denné a večerné kurzy pre získanie certifikátu ECDL alebo osvedčenia ECDL štart. Pravidelne vyhlasuje termíny testovania.
Bellpart
Kurzy OS Windows, MS Word, MS Excel, MS Outlook.
BSP Softwaredistribution, a.s.
Microsoft Sales Specialist a Microsoft Licensing Specialist. Školenia pre obchodných zástupcov, predajcov, projektových manažérov, account manažérov, ľudí zodpovedných za predaj komplexných IT riešení.
CCV UPJS
Centrum celoživotného vzdelávania UPJŠ v Košiciach. ECDL certifikácia, kurzy základov PC.
Dominanz, s.r.o.
21 školení pre AS/400, systémová a technická podpora pre AS/400.
e-Learning Kontis Slovakia
E-learning, školenia a štúdium cez internet, CBT (Computer Based Training), multimediálne školenie, online kurzy, e-learningové kurzy.
E-test
Kurz na získanie certifikátu ECDL. Školenie z oblasti IT, elektronické testy, testovanie, e-learning, vzdelávanie, informatika, počítače. Bratislava, Dunajská Streda, Komárno, Levice.
Elfa, s.r.o.
Vzdelávací inštitút, LCNA, MOS, ECDL, rekvalifikačné kurzy, VUE certifikácia, Detská počítačová škola, letný počítačový tábor, večerná škola.
european solution
Počítačové a jazykové kurzy s revolučnými metódami výučby,tvorba profesionálnych internetových stránok a portálov.
Gopas
Počítačová škola a vzdelávacie stredisko, e-learning a firemné vzdelávanie, kurzy ECDL, školenia a semináre pre začiatočníkov, pokročilých a profesionálnych používateľov.
InSYS
Počítačové, jazykové a účtovnícke kurzy.
IP Security Consulting, s.r.o.
Školenia pre operačné systémy UNIX, Linux, bezpečnosť, siete, programovanie.
IPEX
školiace a poradenské služby v oblasti informatiky a výpočtovej techniky
IT Learning Slovakia
Počítačové kurzy a školenia, organizovanie a realizovanie certifikovných kurzov pre začiatočníkov a pokročilých používateľov. Pobočky v Bratislave, v Žiline, Košiciach a v Šamoríne.
Macrosoft
Kurzy a školenia MS Windows, Office, tvorba webových stránok, PHP, SQL, Visual Basic, Visual C++, UNIX/LINUX, Photoshop, Corel DRAW, denné počítačové tábory pre deti.
marcon.sk
Základy PC, MS Windows, Word, Excel, Access, PowerPoint, Internet a elketronická pošta. Topoľčany. Tvoroba webowých stránok
moma.sk
Základy PC, Windows, Word, Excel, Access, internet, WWW, administrácia, zabezpečenie siete, MS DOS, Powerpoint, TCP/IP. Bratislava.
Saytech - Peter Strasky
Tvorba www stránok, poradenstvo a školenia softwaru, siete, internet, softwarový a hardwarový audit, spracovanie databáz.
Senior Klub
Letná počítačová akadémia seniorov. Kurzy PC, internetu, e-mail, MS Windows, Word, Excel.
Slovenská škola počítačovej grafiky
ECDL, DTP - Adobe Illustrator, Photoshop, QuarkXPress, Flash MX. Internet a MS Outlook, tvorba WWW stránok, CSS, JavaScript, Digitálna fotografia, grafické videnie stránky.
Súťaže v programovaní
Informácie o suťažiach v programovaní organizovaných na Fakulte Matematiky, Fyziky a Informatiky Univerzity Komenského v Bratislave.
Telegrafia, a.s.
Školiace stredisko s Microsoft Gold Partner kompetenciou Learning Solutions, certifikované počítačové školenia a kurzy pre používateľov a administrátorov z oblasti IT.
Školiace stredisko Lapis
Organizácia a realizácia počítačových kurzov a školení. MS Office, Databázové a serverové systémy, CAD systémy, grafické programy, programovanie, Oracle, webdesign. V ponuke viac ako 100 kurzov.

Táto kategória v iných jazykoch 32

[Welcome Mozilla]
Posledná zmena:
Júl 28, 2016 at 18:10:00 UTC
Počítače
Hry
Zdravie
Domov
Správy
Voľný čas
Zdroje
Regionálne
Veda
Internetové obchody
Spoločnosť
Šport
All Languages
Kultúra
Obchod a služby