In Partnership with AOL
See also:
This category in other languages:
 • Agjencia e Lajmeve NOA - Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe pjesa tjetër e botës
  [!]
 • Albeu.com - Portali Mbarekombetar Shqiptar , lajmet e fundit, sport, internet, galeri, video, muzike dhe argetim pakufi.
  [!]
 • BalkanWeb - Informacione në gjuhen shqipe nga rajonet e Ballkanit ku jetojnë shqiptare.
  [!]
 • BBC në Shqip - Lajmet e fundit nga BBC. Mund edhe të dëgjoni buletinin e lajmeve me RealAudio.
  [!]
 • Kosova Sot - Ueb-faqja zyrtare e se perditshmes informative te pavarur Kosova Sot.
  [!]
 • Kuzhina Shqiptare - Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta të veçanta nga mbarë bota.
  [!]
 • Lajme - lajme.gen.al : Vizitoni këtë site, për lajmet e reja në çdo moment. Shtyp
  [!]
 • Lajme Sportive - LajmeSport.com eshte nje faqje e cila i dedikohet totalisht botes se sportit. Artikuj te ndryshem duke filluar nga futbolli,basketbolli, formula 1, tenisi e deri tek analiza futbollistike
  [!]
 • Lajme.Net - Lajmet me të fundit në Shqipëri dhe Ballkan si edhe lajmet me Video nga televizionet kryesore Shqiptare. Rifreskimi behet çdo 10 minuta.
  [!]
 • Panorama ONLINE - Gazeta Panorama ne Versionin online
  [!]
 • Tv Shqip Live - Shikoni Tv Shqip Live ne super kualitet te larte. Te gjitha kanalet ne Tv Shqip Live jane free vetem hapni kanalin dhe shikoni Tv Shqip Live free.
  [!]
 • Vetem Lajme - Faqe web e cila rinovohet rregullisht cdo dite me lajmet me te reja te publikuara nga gazeta te ndryshme Shqiptare. Permbledhje dhe klasifikim i rregullt.
  [!]
 • Zëri i Amerikës - Lajmet më të fundit nga Zeri i Amerikes.
  [!]
Volunteer to edit this category.
Copyright © 1998-2016 AOL Inc. Terms of Use
Visit our sister sites  mozilla.org | MusicMoz | Wikipedia

Last update: February 16, 2016 at 9:05:31 UTC - edit