World Shqip Lajme
53

Subcategories 4

Related categories 1

Agjencia e Lajmeve NOA
Lajmet e fundit nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia, Rajoni dhe pjesa tjetër e botës
Albeu.com
Portali Mbarekombetar Shqiptar , lajmet e fundit, sport, internet, galeri, video, muzike dhe argetim pakufi.
BalkanWeb
Informacione në gjuhen shqipe nga rajonet e Ballkanit ku jetojnë shqiptare.
BBC në Shqip
Lajmet e fundit nga BBC. Mund edhe të dëgjoni buletinin e lajmeve me RealAudio.
Info Arkiva - Arkiva Mediatike e Lajmeve
Infoarkiva është një projekt i mirëfilltë informatik. Sistemi ka si qëllim grumbullimin e informacionit mediatik shqiptar, përpunimin e tij bazuar mbi teknika auto-inteligjente dhe më tej prezantimin tek të gjithë përdoruesit.
Kosova Info
Lajmet e fundit nga Kosova rajoni dhe bota . Lajme , showbiz , teknologji, vip , mode , argetim , thashetheme etj mund ti gjeni ne portalin informativ Kosova Info
Kosova Sot
Ueb-faqja zyrtare e se perditshmes informative te pavarur Kosova Sot.
Kuzhina Shqiptare
Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta të veçanta nga mbarë bota.
Lajme
lajme.gen.al : Vizitoni këtë site, për lajmet e reja në çdo moment. Shtyp
Lajme Shqip
Lajme Shqip - Lajmeshqip.com
Lajme Sportive
LajmeSport.com eshte nje faqje e cila i dedikohet totalisht botes se sportit. Artikuj te ndryshem duke filluar nga futbolli,basketbolli, formula 1, tenisi e deri tek analiza futbollistike
Lajme.Net
Lajmet me të fundit në Shqipëri dhe Ballkan si edhe lajmet me Video nga televizionet kryesore Shqiptare. Rifreskimi behet çdo 10 minuta.
Lajmet e Fundit
Webfaqe lajmesh, e përkushtuar për profesionalizëm, pavarësi dhe besueshmëri. Misioni i lajmi.net është të ofrojë informim profesional, të paanshëm dhe të shpejtë.
Lajmet e fundit
Agjensi lajmesh online në shqip.
Lajmet shqip - lajmet e fundit nga Shqiperia dhe bota ne shqip
Lajmet shqip eshte nje faqe me informacione nga me te ndryshmet. Na ndiqni dhe do te merrni informacionet e ores se fundit.
Panorama ONLINE
Gazeta Panorama ne Versionin online
Portali kryesor i Informacionit per Shqiptaret
Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, numrat e telefonit si dhe nje pafundesi informacioni ne kohe reale.
Qysh Me
Qysh Me is an educational news site in Albanian language.
Shqiptarja.com - Origjina e lajmit
Eshtë website më i ri me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe profesionale ju do të gjeni lajme të pavarura nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur të rajonit.
TRT Shqip
TRT’s official Albanian website giving you international, regional, local and breaking news in all areas including culture, science, etc...
Tv Shqip Live
Shikoni Tv Shqip Live ne super kualitet te larte. Te gjitha kanalet ne Tv Shqip Live jane free vetem hapni kanalin dhe shikoni Tv Shqip Live free.
Vetem Lajme
Faqe web e cila rinovohet rregullisht cdo dite me lajmet me te reja te publikuara nga gazeta te ndryshme Shqiptare. Permbledhje dhe klasifikim i rregullt.
Zëri i Amerikës
Lajmet më të fundit nga Zeri i Amerikes.

Other languages 89

[Albanian Mozilla]
Category editor:
joniand
Last update:
November 22, 2016 at 11:32:34 UTC
Lajme
Argëtim
Rajonal
Shoqëria
Sporte
All Languages
Art
Biznes
Kompjutera
Shëndetësia
Shtëpia