In Partnership with AOL
 • Albanian Wizard - Ky eshte nje blog i dedikuar studenteve shqiptare, ne te do te gjeni: Teknologji, arkitekture, programim, etj.
  [!]
 • Eklipsi - Ne kete blog do gjeni vetem informacionet me te zgjedhura, kategori te ndryshme ne lidhje me internetin, informacione, tutoriale, pra mos hezitoni ejani, jeni te mirepritur.
  [!]
 • Fjalor Anglisht Shqip - Perktheni falas ne me shume se 41 gjuhe. Fjalor i lehte ne perdorim dhe mbi te gjitha falas
  [!]
 • GISkos.com - GISkos ofron konsultime dhe zgjidhje duke përdorur teknologjinë GIS.
  [!]
 • ikubINFO.com - Ketu do te gjeni lajmet ne kohe reale, gjithashtu edhe direktorine e biznesit.
  [!]
 • Prishtina Technology Group - Lajme që mbulojnë teknologjinë, shkencën, si dhe politikën e lidhur me këto. Poashtu, ofron kuize dhe sfida programuese.
  [!]
 • Tutoriale shqip - Nje blog mbi informatiken, internetin dhe boten e kompjuterave ne pergjithesi.
  [!]
Volunteer to edit this category.
[Matrix Mozilla]
Copyright © 1998-2015 AOL Inc. Terms of Use
Visit our sister sites  mozilla.org | MusicMoz | Wikipedia

Last update: November 14, 2014 at 11:24:11 UTC - edit