In Partnership with AOL
 • Albanianmusics - Faqe me video klipa muzikor të artisteve shqiptar.
  [!]
 • Filma Shqiptare - Qindra filma Shqiptare online falas.
  [!]
 • Parajsa Video Online - Shikoni atë qe dëshironi, kurdo qe ta doni! Ngjisni video të reja te cfaredolloj formati, shpejt dhe pa veshtiresi. Shkembeni lehtesisht video me kedo.
  [!]
 • Shqiperia.gr - Shikoni videoklipe të ndryshme në gjuhen shqipe.
  [!]
 • Videoklipe Muzikore Shqipetare - Kolekcion i videove muzikore, te reja dhe te vjetra, me mundesi komentimi.
  [!]
Volunteer to edit this category.
Copyright © 1998-2015 AOL Inc. Terms of Use
Visit our sister sites  mozilla.org | MusicMoz | Wikipedia

Last update: June 14, 2014 at 6:54:10 UTC - edit