Strony żeńskich zakonów i zgromadzeń zakonnych.
Antonianki
Historia, charyzmat zgromadzenia, biografia założyciela
Augustianki
Informacje ogólne, charyzmat zgromadzenia, formacja, historia.
Bernardynki - Łowicz
Dzieje klasztoru, reguła, życie codzienne i działalność sióstr, bernardynki w Polsce, skrzynka intencji
Boromeuszki - Trzebnica
Początki kongregacji, historia działalności na Śląsku, duchowość i charyzmat, patronowie kongregacji, placówki w Polsce i za granicą, rekolekcje dla dziewcząt
Dominikanki
Charyzmat i strój zakonny, historia, duchowość, apostolstwo i misje, powołanie i formacja, Różańcowy Apostolat Młodych, Dominikańscy Animatorzy Różańcowi, periodyk 'Okruszyna', informacje o rekolekcjach i dniach skupienia
Dominikanki Misjonarki Jezusa i Maryi
Historia zgromadzenia, założyciel, cel i duchowość, formacja, posługa apostolska, placówki w Polsce i na świecie, rekolekcje i dni skupienia, galeria zdjęć, kontakt.
Jadwiżanki
O założycielu ks. Robercie Spiskem, historia zgromadzenia, duchowość, posługa sióstr
Jadwiżanki - Prowincja Katowicka
Informacje o złożycielu i historii zgromadzenia, strój zakonny, duchowość i etapy formacji. Działalność sióstr, dni skupienia dla dziewcząt i zaproszenie do pobytu w klasztorze. Wydarzenia z życia zakonnego.
Karmelitanki Dzieciątka Jezus
Informacje o zgromadzeniu, założyciele, formacja, historia, domy zakonne.
Klaryski
Duchowość zakonu, informacje o klasztorze San Damiano na Podlasiu, zdjęcia, pracownia haftu liturgicznego.
Konferencja Przełożonych Wyższych w Polsce
Strona konferencji polskich przełożonych zakonów i instytutów życia konsekrowanego. Historia zakonów, współpraca międzyzakonna, współpraca ze strukturami kościelnymi w Polsce i z organizacjami międzynarodowymi, „biblioteka życia zakonnego” z bazą artykułów.
Małe Siostry Jezusa
Zgromadzenie jest jedną ze wspólnot powstałych w oparciu o duchowość brata Karola de Foucauld. Opis, duchowość, formacja.
Małe Siostry Niepokalanego Serca Maryi (Honoratki)
Informacje o zgromadzeniu, założycielach, działalności oraz kontakty i aktualności.
Małe Siostry Niepokalanego Serca Maryi (Honoratki) - Duszpasterstwo Powołań
Strona duszpasterstwa powołań Małych Sióstr Niepokalanego Serca Maryi jest pomocą dla dziewcząt rozeznających swoje powołanie. Informacje o rekolekcjach, dniach skupienia, ciekawe artykuły.
Misjonarki Chrystusa Króla
Historia zgromadzenia, założyciel, sposoby realizacji charyzmatu, placówki w Polsce i na świecie, rekolekcje i dni skupienia
Mniszki Klaryski Kapucynki
O św. Klarze i zakonie Mniszek Klarysek Kapucynek, historia zakonu w Polsce, klasztor w Szczytnie, życie codzienne sióstr (galeria zdjęć), adresy klasztorów.
Nazaretanki
Historia zgromadzenia, informacje o założycielce, Błogosławione Męczenniczki z Nowogródka, strony obu prowincji
Niepokalanki
O zgromadzeniu, sanktuaria sióstr niepokalanek, szkoły i przedszkola prowadzone przez siostry, informacje o archiwum maryjnym 'Domina Nostra', teksty autorstwa sióstr niepokalanek, baza adresów e-mail wychowanek sióstr, Koleżeńskie Zjednoczenie Jazłowieckie, aktualności, kontakt, archiwum artykułów
Pallotynki
O założycielu, charyzmat i posługa zgromadzenia, świadectwo postulantki, linki do stron misyjnych, kontakt
Pasterzanki
Zgromadzenie bezhabitowe. Charyzmat, aktualności, duchowość, świadectwa, misje.
Prezentki
Postać założycielki Zofii z Maciejowskich Czeskiej, informacje o zgromadzeniu, etapy formacji zakonnej, Ofiarowanie NMP w homiliach i obrazach, cudowny obraz MB od Wykupu Niewolników. Także informacje o liceach i innych dziełach prowadzonych przez siostry oraz rekolekcjach dla dziewcząt. Możliwość przesłania intencji modlitewnych.
Redemptorystki
Informacje o Zakonie Najświętszego Odkupiciela, duchowość, historia, galeria.
Salezjanki
Historia i charyzmat zgromadzenia, rekolekcje, formacja, aktualności z kraju i ze świata.
Salwatorianki
Historia zgromadzenia, adresy domów zakonnych, formacja sióstr, rekolekcje, misje prowadzone przez zgromadzenie
Serafitki
Założyciele, historia i duchowość zgromadzenia, posługa sióstr, formacja zakonna serafitek, biografia Sł. Bożej s. Sancji Janiny Szymkowiak, franciszkańskie rekolekcje i dni skupienia, kontakt z siostrami. Strona także po francusku.
Siostry Służebniczki Niepokalanego Poczęcia NMP
O zgromadzeniu, Ojciec Założyciel, formacja zakonna, duszpasterstwo powołaniowe i młodzieżowe, domy w prowincji i ochronki, kontakt.
Służebniczki (Śląskie)
Charyzmat i duchowość zgromadzenia, etapy formacji sióstr, informacje o założycielu i historii zgromadzenia. Służebniczki w Polsce i na świecie. Rekolekcje i dni skupienia dla młodzieży - miejsca i terminy. Wykaz publikacji na temat zgromadzenia i jego założyciela, wyjątki z listów bł. Edmunda Bojanowskiego, artykuły.
Urszulanki szare
Dom macierzysty i sanktuarium w Pniewach, wspólnoty i stowarzyszenia prowadzone przez siostry, Eucharystyczny Ruch Młodych, rekolekcje i wyjazdy letnie, biblioteka urszulańska, adresy domów zakonnych i instytucji prowadzonych przez urszulanki, wydarzenia z życia zgromadzenia
Wspomożycielki
Zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych (bezhabitowe). Informator zgromadzenia. Założyciele: Honorat Koźmiński, Wanda Olędzka. Historia i charyzmat. Dlaczego bezhabitowe? Etapy formacji, dzień w zgromadzeniu. Działalność: 'Apostolskie Dzieło Pomocy dla Czyśćca' i 'Młodzieżowe Dzieło Pomocy dla Czyśćca'.
Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Misjonarek
Historia zgromadzenia, o modlitwie i pracy, ośrodki wychowawcze i przedszkole prowadzone przez siostry, misje, formacja zakonna, czytelnia artykułów.
Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Loretańskiej
Formacja, duchowość i charyzmat. Informacje o domach zakonnych.
Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia
Klasztory, Domy Miłosierdzia, dzieło powołań, św. siostra Faustyna.

Inne wersje językowe tej kategorii: 5

[Sant Vicent Mozilla]
Ostatnia zmiana:
grudnia 21, 2016 at 6:15:04 UTC
Społeczeństwo
Sport
All Languages
Kultura i sztuka
Biznes
Komputery
Gry
Zdrowie
Dom
Media
Wypoczynek
Leksykon
Regionalne
Nauka i edukacja
Zakupy