kategorijos 4

Būsto Paskolų Draudimas
Svetainėje pateiktos visos būsto paskolas teikiančių bankų paskolų teikimo sąlygos ir su tuo susijusi informacija. Čia galima sužinoti, kaip apdrausti būsto paskolą, taip sumažinant pradinį įnašą bei palūkanų normą, paskolos gavimo sąlygas.
Draudimas
Visos draudimo paslaugos internetu, įskaitant ir papildomas, apie kurias žino dar ne kiekvienas. Pigiai ir greitai galėsite apsidrausti ne tik savo automobilį ar turtą, bet galėsite pasirinkti ir pasiskaičiuoti, kiek Jums galėtų kainuoti sveikatos draudimas ar draudimas keliaujant. Išvenkite nesusipratimų, drauskitės.
Draudimas internetu
Esame įsitikinę, kad mūsų siūlomas bendradarbiavimas, išties pasitarnaus Jums renkantis draudimo kompaniją ir leis sutaupyti kiekvieną kartą ieškant tinkamiausio draudimo.
Drausk.lt
Draudimas internetu yra greitesnė, pigesnė ir patogesnė savitarnos paslauga. Jūsų paslaugoms kelionių, automobilių bei turto draudimas internetu.
IBdraudimas - visos draudimo paslaugos
Teikiame kokybiškas, greitas ir patogias visų rūšių draudimo paslaugas.
Indėlių ir investicijų draudimas
Draudžia indėlininkų indėlius, įsipareigojimus investuotojams, administruoja Indėlių draudimo fondą.
Lietuvos draudikų asociacija
Ne gyvybės draudimo įmones vienijanti organizacija. Žinios apie asociaciją, Lietuvos draudimo rinką.
Mintak software
Draudimo brokerių bendrovių darbo automatizavimo ir apskaitos programa „Mintak brokeris“. Žinios apie programą ir jos galimybes.
UADBB, RDD
Automobilio draudimas, kelionės draudimas internetu.
Visos draudimo paslaugos
Draudimo brokeris BMS gali pakonsultuoti ir apdrausti visais Lietuvoje esančiais draudimo produktais
„Lietuvos draudimas" – pirmaujanti draudimo paslaugų bendrovė Lietuvoje
„Lietuvos draudimas“ – tai ilgiausią patirtį turinti draudimo kompanija Lietuvoje, kurią renkasi kas trečias besidraudžiantis lietuvis. Bendrovė teikia įvairias ne gyvybės draudimo paslaugas: privalomasis draudimas, automobilių KASKO draudimas, būsto draudimas, kelionės draudimas, asmens draudimas ir kt. AB „Lietuvos draudimas" J. Basanavičiaus g. 12, 03600 Vilnius El. Paštas: info@ld.lt Tel. 1828 draudimas, draudimas internetu, draudimo skaičiuoklė, kasko draudimas, automobilio draudimas internetu, privalomasis civilinės atsakomybės draudimas, tpvca draudimas, kelionės draudimas, būsto draudimas, kasko draudimas internetu, automobilio draudimo skaičiuoklė, buto draudimas, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, turto draudimas, draudimo paslaugos, transporto draudimas.

Ši kategorija kitomis kalbomis: 34

[Lithuanian Mozilla]
Paskutinis atnaujinimas:
rugsėjo 26, 2016 at 17:32:18 UTC
Verslas
Kompiuteriai ir Internetas
Žaidimai
Sveikata
Buitis
Žiniasklaida ir naujienos
Laisvalaikis ir kelionės
Žinynai
Regionai
Mokslas ir išsilavinimas
Pirkiniai
Visuomenė
Sportas
All Languages
Menas