Aizkraukles banka
Pakalpojumi privātpersonām un uzņēmumiem. Kreditēšanas programmas, maksājumu kartes, attālinātas konta vadības līdzekļi. Informācija par banku un pakalpojumiem, kalkulatori, pieteikuma formas.
Danske Banka
Specializējas hipotekārajā un celtniecības kreditēšanā. Informācija par kredīta saņemšanas noteikumiem, pieprasījuma veidlapas, kredītu kalkulators.
Ergo
Apdrošinātāju grupa. Pakalpojumu apraksti privātpersonām un biznesa klientiem, kalkulatori, kontaktinformācija.
Financenet
Finansu vortāls. Ziņas, komentāri un viedokļi, finansu tirgus apskats.
Hansa Līzings
Pakalpojumi privātpersonām un uzņēmumiem. Vieglo automašīnu, komerctransporta un iekārtu līzings, faktorings, Ego nomaksas karte. Pakalpojumu apraksts, autoziņas.
Hipotēku banka
Uzņēmumu kreditēšana, hipotekāro aizdevumu izsniegšana, finanšu darījumi. Pakalpojumu apraksts, cenrāži un kalkulatori, bankas reitingi.
Latvijas Apdrošinātāju asociācija
Informācija par asociācijas mērķiem un uzdevumiem. Biedru saraksts, apdrošināšanas nozares statistika, informācija klientiem.
Latvijas Garantiju aģentūra
Valsts atbalstīta institūcija veicina investīciju piesaisti Latvijas tautsaimniecībā, risina nepietiekoša nodrošinājuma problēmas. Jaunumi, aizdevumu garantijas noteikumi un pieteikuma forma garantijas vai kompensācijas saņemšanai.
Latvijas Komercbanku asociācija
Ziņas par asociāciju, tās komitejām un dalībniekiem. Banku darbinieku kursu un semināru informācija. Asociācijas šķirējtiesas un ombuda informācija.
Nelss Līzings
Uzņēmums piedāva dažādu preču un pakalpojumu kreditēšanu. Informācija par veidiem, noteikumiem, tarifiem, pieteikuma formas un kalkulators.
Nordea Bank Latvijas filiāle
Pakalpojumi privātpersonām un uzņēmumiem. Tai skaitā hipotekārā kreditēšana, vērtspapīru kontu apkalpošana, tirdzniecības finansēšana, termiņnoguldījumi, norēķinu kartes.
Norvik banka
Informācija par pakalpojumiem un filiālēm, tarifi, dokumentu veidlapas, finanšu rādītāji.
Swedbank
Universāla banka ar filiāļu tīklu visā Latvijā. Jaunumi, finanšu tirgus apskati, informācija par banku un pakalpojumiem, ieguldījumu fondiem, nekustamo īpašumu projektiem.

Other languages 2

[Mozilla Digging]
Last update:
October 5, 2016 at 13:54:07 UTC
Valstis un reģioni
Zinātne
Iepirkšanās
Sabiedrība
Sports
All Languages
Māksla un kultūra
Bizness
Datori un Internets
Spēles
Veselība
Māja un ģimene
Ziņas un mēdiji
Atpūta
Uzziņas