8 CBR, AS
Uzņēmums ceļ un remontē ēkas, tiltus, ceļus un ielas, ražo asfaltbetonu, drupinātu granti un šķembas, betona un dzelzsbetona izstrādājumus, metālkonstrukcijas un detaļas.
Andris SIA
Būvfirma veic ēku siltināšanas, celtniecības un remontdarbus. Informācija par uzņēmumu, pakalpojumiem un objektiem, klientu atsauksmes.
Armoteks
Pilna būvniecības cikla būvfirma. Veikto darbu apraksts un fotogrāfijas, kontaktinformācija.
Arčers
Celtniecības uzņēmums veic būvniecību, izgatavo un uzstāda PVC un alumīnija logus, durvis un stiklotās konstrukcijas. Uzbūvēto objektu katalogs.
Bmgs
Uzņēmums sniedz hidrotehniskās un civilās būvniecības pakalpojumus. Informācija par pakalpojumiem, projektiem, tehniku un iekārtām.
Bugroff
Uzņēmums nodarbojas ar rūpniecības, biroju ēku, dzīvojamo māju un dzīvokļu projektēšanu un celtniecību. Informācija par kompāniju, interjera elementu katalogs.
Constructus
Uzņēmums piedāvā pilna servisa būvniecības pakalpojumus. Informācija par pakalpojumiem, darba principiem, realizētajiem projektiem un vides pārvaldību.
Grobiņas SPMK
Uzņēmums veic ēku apkures un ventilācijas sistēmu, siltumapgādes, gāzesapgādes, ūdensapgādes un kanalizāciju sistēmu būvmontāžas darbus, vispārējos celtniecības darbus un būvuzraudzību.
I.P. Projekts
Uzņēmums piedāvā gatavus māju projektus, tāmē, sniedz būvmateriālu konsultācijas un būvē. Projektu apraksti un datorvizualizācija.
Ino, SIA
Uzņēmums darbojas celtniecības un koka izstrādājumu sfērā. Informācija par pakalpojumiem, objektiem un uzņēmuma sabiedrisko dzīvi.
Katleri
Būvfirma veic būvniecības sagatavošanas, vispārceltnieciskos un speciālos darbus. Informācija par pakalpojumiem, objektiem un vakancēm.
L.B.K.
Būvfirma Dobelē. Vispārceltnieciskie, remonta un rekonstrukcijas darbi, mazstāvu ēku projektēšana un būvuzraudzība. Paveikto darbu apraksti un fotogrāfijas.
Latvijas Energo Celtnieks
Uzņēmums veic būvniecības darbus, izbūvē un rekonstruē elektropārvades līnijas, izbūvē vēja elektrostacijas un sakaru tīklus. [Flash]
Meistari.lv
Meistaru darba piedāvājumu katalogs.
MPS
Uzņēmums veic māju celtniecības un remonta darbus. Projektu paraugi un kontaktinformācija.
NCC Konstrukcija
Uzņēmums veic ģenerāluzņēmējdarbību būvniecībā, projektu vadību, būvuzraudzību, būvniecību un restaurāciju. Veikto darbu un tekošo projektu apraksti un fotogrāfijas.
Olio
Uzņēmums sniedz ģenerālā darbuzņēmēja pakalpojumus enerģētikas un telekomunikāciju jomās. Informācija par pakalpojumiem, kvalitāti, partneriem un klientiem.
Pamats
Uzņēmums projektē, izgatavo un iebūvē salizturīgas betona konstrukcijas - pakāpienus, žoga stabus, fasādes dekorus un dārza arhitektūras formas.
Rbs Skals
Būvfirma sniedz arī projektu vadības, nekustamā īpašuma tirdzniecības un apsaimniekošanas pakalpojumus. Apraksts, darbu katalogs.
Re & Re
Būvfirma veic rekonstrukcijas, restaurācijas un celtniecības darbus, nodrošina projektu izstrādi un realizēšanu. Pakalpojumu apraksts, paveikto darbu katalogs un objektu 3D vizualizācija.
Remus
Energobūvmontāžas uzņēms. Pakalpojumu saraksts un kontaktinformācija.
Ritols
Uzņēmums veic siltumizolācijas un hidroizolācijas darbus, rūpniecisko betona grīdu izgatavošanu un kāpņu restaurāciju izmantojot poleuretāna materiālu.
Sco Centrs
Lauku celtniecības kooperatīvā sabiedrība veic un vada vispārceltnieciskos darbus, izgatavo metāla būvkonstrukcijas un izstrādājumus.
Siguldas Būvmeistars
Uzņēmums nodarbojas ar celtniecību, dolomīta sķembu un citu būvniecības materiālu ražošanu un tirdzniecību. Informācija par būvniecību, karjeru saimniecību, tirdzniecību un kvalitātes vadību.
Skonto Būve
Uzņēmums veic tiltu, ceļu, būvju un inženierkomunikāciju projektēšanas un celtniecības darbus. Informācija par uzņēmumu, pakalpojumiem, kvalitātes kontroli, paveiktajiem darbiem un partneriem.
Stats
Uzņēmums nodarbojas ar ēku celtniecību un rekonstrukciju, būvtehnikas un instrumentu nomu un tirdzniecību. Informācija par pakalpojumiem un objektiem.
UPB, AS
Projektēšanas un būvniecības uzņēmumu grupa. Vēsture, filozofija, finansu informācija, struktūra un kontakta dati.
Velve AE
Būvfirma sniedz projektēšanas, būvniecības, remonta un restaurācijas pakalpojumus. Pakalpojumu un realizēto projektu apraksts.
Zemgales tehnoloģiskais centrs
Uzņēmums piedāvā frēzētas guļbaļķu mājas un rūpnieciski sagatavotas koka paneļu mājas, pirtis un sabiedriskās ēkas. Katalogs un fotogrāfijas.
[Mozilla Digging]
Last update:
January 26, 2016 at 6:24:08 UTC
Valstis un reģioni
Zinātne
Iepirkšanās
Sabiedrība
Sports
All Languages
Māksla un kultūra
Bizness
Datori un Internets
Spēles
Veselība
Māja un ģimene
Ziņas un mēdiji
Atpūta
Uzziņas