Lūdzu ievietot Latvijas būvuzņēmumu, celtnieku, arhitektu, apsildes un ventilācijas ierīkotāju, santehniķu un līdzīgu ar būvniecību saistītu uzņēmumu mājas lapas, kā arī ar būvniecību saistītus resursus.

Subcategories 5

Arka Rīga
Uzņēmums izgatavo metāla žogus, vārtus un režģus, durvis, celtniecības būvkonstrukcijas, veic izgatavotās produkcijas montāžu.
Būve un Forma
Uzņēmums sniedz inženierprojektēšanas pakalpojumus, konsultē un vada projektus. Informācija par uzņēmumu, realizētajiem un aktuālajiem projektiem.
Celtnieks.net
Celtniecības un remonta portāls. Informācija par uzņēmumiem, kas piedāvā būvmateriālus, tehniku, instrumentus, projektē un izpilda darbus.
H&L studija
Salons piedāvā visdažādākās flīzes. Katalogs un realizētie projekti.
Jmr
Uzņēmums projektē un izgatavo koka nesošās būvkonstrukcijas. Māju karkasu, sienu paneļu un jumta kopņu konstrukciju apraksts.
Katepal
Uzņēmums nodarbojas ar bituma jumta segumu tirdzniecību un piegādi pēc individuāliem pasūtījumiem. Informācija par produktiem, tehnoloģiju un objektiem.
Koka nami
Uzņēmums projektē, izgatavo un uzstāda guļbūves no virpotiem baļķiem un koka karkasa paneļu ēkas. Apraksts, cenas un fotogrāfijas.
Kurši
Būvniecības Nams tirgo būvniecības un apdares materiālus, instrumentus, logus un durvis, iznomā instrumentus. Informācija par uzņēmumu, precēm un pakalpojumiem.
Kārlis
Projektēšanas birojs projektē inženierkomunikācijas. Informācija par pakalpojumiem, projektiem un uzņēmumu. [Flash]
L4
Uzņēmums sniedz inženieru un konsultāciju pakalpojumus. Informācija par darbības virzieniem, filiālēm, vadošo personālu un klientiem.
Lafivents
Uzņēmums projektē un uzstāda ventilācijas, kondicionēšanas un automātiskās vadības sistēmas. Informācija par pakalpojumiem un realizētajiem projektiem, darbības principu apraksti.
Latinwest
Peldbaseinu aprīkojuma montāžas un tirdzniecības uzņēmums. Produkcijas apraksts un fotogrāfijas.
MB Betons
Dzelzsbetona un transportbetona ražošana un piegāde. Informācija par struktūru, rūpnīcām, tehnoloģijām un paveiktajiem projektiem.
Merks
Uzņēmums nodarbojas ar būvniecības projektu vadību un nekustamo īpašumu projektu attīstīšanu. Jaunumi, informācija par uzņēmumu un projektiem.
Olimps
Inženierpakalpojumu firma veic darbus no pirmsprojekta izstrādēm un projektēšanas līdz kompleksai iestatīšanai un ekspluatācijai gatavu objektu nodošanai.
PK Serviss
Uzņēmums iznomā un pārdod celtniecības iekārtas, fasādes liftus, tvaika ģeneratorus, konteinerus, tualetes un strādnieku vagonus.
Priežavoti
Uzņēmums nodarbojas ar individuālo dzīvojamo māju celtniecību un kokapstrādi. Informācija par pakalpojumiem un kontakta dati.
Restaurators
Uzņēmuma mākslinieciskās restaurēšanas iecirkņa, galdniecības, metālapstrādes darbnīcas, lustru ceha un smēdes darbinieki restaurē izstrādājumus kultūras pieminekļiem un citiem objektiem.
Rokajs Restaurācija
Restaurācijas darbi, dekoratīvā tēlniecība, sienu tapsēšanu ar zīda audumu.
Rīgas Būvserviss
Uzņēmums tirgo, komplektē un piegāda būvmateriālus un apdares materiālus. Produktu katalogs, informācija par sadarbības partneriem.
Solar House
Dzīvojamo māju projektēšana, būvniecība, rekonstrukcija un renovācija. Projektu datu bāze un pakalpojumu cenas.
Uzars
Uzņēmums veic bruģēšanas darbus, nodarbojas ar privāto un komercobjektu celtniecību un pārdošanu. Informācija par pakalpojumiem un cenām, darbu fotogrāfijas.
Vaben
Uzņēmums izgatavo granīta, marmora un dolomīta elementus būvniecības vajadzībām. Darbu apraksts un fotogrāfijas.
Via
Uzņēmums izgatavo granīta, marmora un oniksa elementus būvniecības vajadzībām. Materiālu un darbu fotogrāfijas.

Other languages 1

[Mozilla Digging]
Last update:
February 2, 2017 at 0:10:51 UTC
Valstis un reģioni
Zinātne
Iepirkšanās
Sabiedrība
Sports
All Languages
Māksla un kultūra
Bizness
Datori un Internets
Spēles
Veselība
Māja un ģimene
Ziņas un mēdiji
Atpūta
Uzziņas