Provozuje preventivní záchranářskou činnost a kvalifikovanou předlékařskou první pomoc na vodních lokalitách a ve stanicích VZS.

Další informace: 1

Vodní záchranná služba ČČK - Prezidium
Oficiální stránky Vodní záchranné služby Českého červeného kříže (VZS ČČK), informace o činnosti, seznamy místních skupin a kontakty.
Vodní záchranná služba ČČK Blansko
Záchranářský a zdravotnický dozor v krytých lázních Blansko a na některých koupalištích v okolí, na různých (nejen) sportovních akcích a pomáhání při zdravotnických závodech organizovaných ČČK.
Vodní záchranná služba ČČK Brno-město
První pomoc u Brněnské přehrady, v areálu Lázní Riviéra v Brně a na bazénu TJ Tesla Lesná. Přednášky o první pomoci.
Vodní záchranná služba ČČK Brno-střed
Hlídková, preventivní a záchranná činnost na vodních plochách, zdravotnické zabezpečování akcí, školení první pomoci, výcviky složek IZS ve vodním záchranářství a součinnostní cvičení, pořádání dětských tématických táborů.
Vodní záchranná služba ČČK Chrudim
Hladinová záchranná služba na vodním díle Seč. Kvalifikovaný dozor na koupalištích v obcích Chrudim a Slatiňany. Zajištění bezpečnosti při provozování různých sportovních akcí. Pořádání školení, ukázek a seminářů o první pomoci.
Vodní záchranná služba ČČK Dvůr Králové nad Labem
Působení na lokalitách: Tyršovo koupališti ve Dvoře Králové, bazén a koupaliště v Trutnově, koupaliště v Chrudimi a přehrada Seč. Vedení plaveckého oddílu ve Dvoře Králové. Zajištění první pomoci a organizace akcí a závodů.
Vodní záchranná služba ČČK Jablonec nad Nisou
Zdravotní a technická pomoc při pořádání společenských a sportovních akcí. Ukázky činnosti a přednášky o první pomoci pro školy. Hlídková činnost na vodní nádrži Mšeno.
Vodní záchranná služba ČČK Kadaň
Zajišťování bezpečnosti na vodní ploše Nechranické přehrady.
Vodní záchranná služba ČČK Kladno II
Dozorová, preventivní a záchranná činnost na koupalištích, vodních plochách a řekách a lezecké lokalitě Srbsko. Výcviky, školení a ukázky záchranářské, potápěčské, vodácké, speleologické činnosti.
Vodní záchranná služba ČČK Liberec
Poskytovaní první pomoci na vodních plochách a v jejich bezprostřední blízkosti při sportovní a rekreační činnosti. Výuka obyvatelstva v poskytování první pomoci při záchraně tonoucích. Působení na koupalištích Sluníčko (Vratislavice n.N. a Chrastava).
Vodní záchranná služba ČČK Nové Mlýny
Hlídková, preventivní a záchranná činnost na vodních plochách. Kvalifikovaní potápěči pro záchranu osob i majetku. Zajišťování provozu pláží. Transport zraněných v oblastech velkých vodních ploch.
Vodní záchranná služba ČČK Náchod
Stanice první pomoci v objektu Autokempinku Rozkoš v České Skalici. Celoroční doprava raněných, nemocných a rodiček. Poskytování první pomoci při sportovních a společenských akcích. Pořádání školení, přednášek a ukázek činnosti.
Vodní záchranná služba ČČK Ostrava
Dozorová činnost na otevřených vodních plochách, koupalištích a krytých bazénech. Dohlížení na hladký průběh sportovních a adrenalinových akcí u vody. Poskytování první pomoci vodákům při sjíždění divokých řek, zejména pak Ostravice a Moravice.
Vodní záchranná služba ČČK Pastviny
Hlídková činnost na přehradě Pastviny.
Vodní záchranná služba ČČK Plzeň-město 2
Zdravotní a technické zabezpečování společenských a sportovní akcí. Výuka základů první pomoci.
Vodní záchranná služba ČČK Praha 1
Výcvikové centrum zaměřené na vzdělávání, výcvik a publikační činnost v oblasti vodního záchranářství a první pomoci u vody.
Vodní záchranná služba ČČK Praha 15
Teoretický a praktický výcvik pro mládež. Pořádání sportovně kulturních akcí.
Vodní záchranná služba ČČK Praha 6
Hlídková, preventivní a záchranná činnost na vodních plochách. Školení v první pomoci pro organizace. Potápěčské práce. Služba na Slapské přehradě
Vodní záchranná služba ČČK Soběslav
Oddíl mládeže. Základem činnosti je zejména preventivní záchranná služba, příprava a výcvik členů, dětí a mládeže, příprava techniky a materiálu a zdravotnické kurzy různého rozsahu.
Vodní záchranná služba ČČK Sokolov
Hlídková činnost na Jesenické přehradě v několika kempech, na koupališti a krytém bazénu v Sokolově. Výuka obyvatelstva v poskytování první pomoci při záchraně tonoucích.
Vodní záchranná služba ČČK Těrlicko
Hlídková činnost na Těrlické přehradě. Zabezpečování sportovních a rekreačních činností. Přednášky o první pomoci.
Vodní záchranná služba ČČK Třebíč
První pomoc a půjčovna lodí v AC Wilsonka u Dalešické přehrady. Školení a kurzy první pomoci. Přednášky a ukázky činnosti Vodní záchranné služby.
Vodní záchranná služba ČČK Ústní nad Labem
Informace o činnostech místní skupiny Ústí nad Labem.
Vodní záchranná služba ČČK České Budějovice
Zdravotní a hladinová službu na Lipnu v kempu Modřín 24. Zdravotnické zabezpečování akcí. Ukázky a výuka záchranných technik pro školy.
Vodní záchranná služba ČČK Český Krumlov
Preventivní a záchranná činnost na Lipnu. Vykonávání odborných služeb v aquaparku hotelu Frymburk. Školení, kurzy, zdravotní dozory, technická pomoc.
Vodní záchranářská služba Karlovy Vary, o. s.
Zajištění bezpečnosti při provozování různých sportovních akcí. Školení, ukázky a semináře spojené s bezpečným pobytem u vody, technikou a taktikou záchrany tonoucích. Hladinová záchranná služba a provoz koupaliště Rolava v Karlových Varech.

Tato kategorie v jiných jazycích: 2

[Rowing Mozilla]
Poslední změna:
červen 10, 2015 at 10:05:07 UTC
Zdraví
Domov
Zpravodajství
Volný čas
Reference
Státy a regiony
Věda
Internetové obchody
Společnost
Sporty
All Languages
Kultura
Obchod a služby
Počítače
Hry