Projekční kanceláře a ateliéry, v jejichž činnosti je PŘEVAŽUJÍCÍ architektonická činnost.

Další informace: 1

Adam Jiří
Projekce architektonické kanceláře.
Ak.arch.Libor Sošťák
Architektonický atelier a reference Ak.arch.Libora Sošťáka
Archinaut studio
Architektura, projektování a design klasických, moderních, nízkoenergetických a nízkonákladových staveb, rodinné domy, rekonstrukce, interiéry, urbanismus a vizualizace.
Architects_757
Architektonické projekční práce. Vypracování studií kompletní Dokumentace. Projekční práce zpracujeme od Architektonické studie, PŘES dokumentaci pro územní rozhodnutí stavební Povolení, po dokumentaci pro Provedení ci Zadání stavby.
Atelier AXON
Architektonické studio, kompletní servis pro Vaši stavbu.
Ateliér 91
Zlínská architektonická a realizační kancelář s individuálním přístupem k investorovi a jeho požadavkům od začátku až po dokončení stavby.
Ing. arch. Andrea Zaciosová - ARGAD
Komplexní služba zahrnující návrhy interiéru a exteriéru nebo zahrady kvalifikovaným architektem. Příprava projektů od studie přes dokumentaci až po realizaci.
Ing. Arch. Jan Drahozal
Projekty ve stavebnictví, architektura, specializace na hotely, bytové stavby, zdravotnické stavby, dřevostavby, rekonstrukce.
Ing. arch. Marie Ryšková
Architektura, interier, design.
Ing. arch. Milan Vojtěch
Architekt Milan Vojtěch nabízí komplexní architektonické služby. Zpracováváme projekty rodinných domů, územní plány apod.
Ing. arch. Pavel Martinek
Portfolio ateliéru tvoří realizace rodinných domů, interiérů, bytových domů, urbanismu a rekonstrukcí.
Ing. arch. Vladimír Kožíšek
Webová prezentace tvorby Ing. arch. Vladimíra Kožíška. Obsah: architektura, umění, výtvarná tvorba, vizualizace, fotografie.
JAMdesgin
Architektonické studio, zpracování architektonických studií pozemních staveb, urbanismu, zahradní a krajinné architektury, interiéru a designu.
Jan Kabelka
Jan Kabelka architekt - online portfolio
Liprojekt ateliér
Provádění architektonických studií, interiérů, statických a stavebních řešení. Zajištění projektů občanské a bytové výstavby, statických posudků, stavebního dozoru, poradenství v oblasti investic a stavebnictví.
Master design projekt s.r.o.
Moderní architektonické studie a návrhy na míru parcelám i klientům s vizualizacemi do fotografie parcely. Projekty rodinných domů v nízkoenergetickém i pasivním provedení. Nabízíme služby architekta, projektanta a designéra. Architektonický ateliér s působností po celé ČR. Projektovou dokumentaci vypracováváme ve všech stupních včetně rozpočtu. Dále nabízíme kompletní balíčky s vyřízením stavebního povolení,autorským a technickým dozorem. Architekti-Projektanti Praha, Brno, Ostrava.
oooox architects
Komplexní služby v široké oblasti architektonických řešení od designu interiéru po rozsáhlé projekty, včetně návrhu koncepce, vizualizace, full-service designu interiéru.
Rosík Architekt
Architektonická kancelář zabývající se návrhy rodinných a bytových domů, interiérů, rekonstrukcí. Návrhy nízkoenergetických a pasivních domů.
S.P.A.D., spol. s r.o.
Architektonický a projektový atelier, projekty bytových, občanských i průmyslových staveb, tvorba územně plánovací dokumentace, návrhy interiérů.
Sladký&Partners
Architektonická kancelář zabývající se navrhováním staveb, urbanistickou tvorbou a územním plánováním včetně souvisejících služeb.
Stemio
Příprava a tvorba studií, návrhů, konceptů a projektových dokumentací v investiční výstavbě a územním plánování.
Studio Zlamal
Zabývá se architekturou, designem, obrazy a interiérem. Provozujeme také poradnu bydlení. Tradice tří generací - Váš originál, který v průběhu času neztrácí na hodnotě. Těšíme se na Vás v Praze, Brně a Olomouci.

Tato kategorie v jiných jazycích: 13

[Architect Mozilla]
Poslední změna:
duben 24, 2014 at 12:39:10 UTC
Obchod a služby
Počítače
Hry
Zdraví
Domov
Zpravodajství
Volný čas
Reference
Státy a regiony
Věda
Internetové obchody
Společnost
Sporty
All Languages
Kultura