Stránky instalatérů, topenářů.
A.K. servis Praha
Nonstop havarijní servis voda, topení, plyn, čištění kanalizace a odpadů. Práce po celých 24 hodin, včetně víkendů a svátků.
Ainom
Instalace vnitřních rozvodů odpadů a vody, etážového, ústředního nebo podlahového vytápění. Montáže plynovodů a renovace, rekonstrukce koupelen a bytových jader.
Aldeos
dodávku a montáž vodoinstalace, topení nebo plynoinstalace, rekonstrukce stoupaček a bytových jader, kotelen a výměníkových stanic. Projekční a poradenská činnost.
APinstalace
Topenářství, vodoinstalatérství a klempířství, prodej instalačního a topenářského materiálu s rozvozem do 50 km zdarma.
AQUA servis
Havarijní servis - čištění kanalizace, čištění odpadů, rekonstrukce, instalatérské a topenářské práce v Praze a středních Čechách. Pracujeme 24 hodin denně o víkendech i svátcích.
BCB Plzeň
Prodejní a servisní centrum tepelné techniky, certifikované servisní místo Junkers, prodej, montáž, uvedení do provozu a servis plynových kotlů a ohřívačů vody Junkers, Ferroli, Immergas. A.O.Smith, Ligas, John Wood, Thermor, Boschetti, Electrolux, Stiebel Eltron, Dakon, Protherm.
bcb-plzen.eu
Ohřívače vody pro domovní využití i průmyslové aplikace.
Duchek
Montáž nových rozvodů vody a opadu nebo topení, plynu a kotlů. Výměna baterií a další drobné práce.
Instalatér
Inzertní server nabízejcí firmy zabývající se instalatéřinou, rekonstrukcí koupelny a prodejem materiálu.
Instalatérství Hruška
Provádí rozvody vody a odpadů, topení, ruční čištění odpadů a strojní čištění kanalizace, drobné stavební práce a opravy či rekonstrukce stoupaček.
Instalatéř Šustr
Instalaterské a topenařské prace, rekonstrukce bytů, rodinnych domků, činžovních domů
M-SOLAR.TOP
Montujeme a prodáváme i na splátky solární kolektory, akumulační nádrže, solární ohřívače, solární systémy, kotle, krbová kamna, radiátory, čerpadla. Rekonstruujeme bytová jádra, koupelny, provádíme vodoinstalaci, topení, plyn. Nábytek, obklady, WC.
Nerad Jan
Rekonstrukce, instalace rozvodu vody a kanalizace, montáž a výměna vodoměrů dle osvědčení č. 0982 - 10/96, strojní čištění a frézování domovní kanalizace.
Novák Josef
Instalatérské, topenářské a zámečnické práce. Zakládání spodní ležaté kanalizace, montáž rozvodů vody, kanalizace a topení. Instalace a výměna termostatických kohoutů na topení.
Pavel Trnka - INTOP
Instalace topení, voda, plyn, elektro. Výměny stoupaček, rekonstrukce koupelen, revize plynu včetně oprav, montáže kotlů a topných těles, montáže termoventilů včetně osazení digitálních měřidel.
PORTEO servis, s.r.o.
Montáž, servis, regulace, plynové a LTO kotle - rekonstrukce kotelen, správa a provozování - tepelná zařízení, podlahové topení, tepelná čerpadla a solární systémy - Junkers, Ligas, De Dietrich, Rehau.
Roubíček Princ
instalatérské a topenářské práce, zauhlovací mosty a rozmrazovacích tunely, výměna termostaických ventilů, instalace měřidel, montáže zkratů.
Vrňata Antonín
Rekonstrukce vodovodních rozvodů, výměna stoupaček v bytech i větších prostorech a drobné práce.

Tato kategorie v jiných jazycích: 2

[Mopping Mozzie]
Poslední změna:
leden 22, 2016 at 6:15:03 UTC
Obchod a služby
Počítače
Hry
Zdraví
Domov
Zpravodajství
Volný čas
Reference
Státy a regiony
Věda
Internetové obchody
Společnost
Sporty
All Languages
Kultura