World Česky Kultura Vzdělávání a výuka
39
Obsahuje informace o možnostech (dalšího) vzdělávání v různých zejména humanitních oborech a zdroje pro učitele takových oborů.

kategorie 2

Další informace: 1

Angličtina zdarma, informace, odkazy, tipy, doporučení…
Online studium angličtiny zdarma. Rozcestník www.englishweb.cz obsahuje desítky odkazů na možnosti studia angličtiny zdarma. Součástí webu je i stručný výklad základních gramatických jevů.
Artslexikon: On-line výkladový slovník arts managementu a arts marketingu
Akademický neziskový projekt obsahující výklad pojmů z oblasti kultury, umění, arts managementu a arts marketingu i z oblastí souvisejících. Byl podpořen agenturou FRVŠ a je monitorován v rámci WebArchivu Národní knihovny ČR.
Atlantská škola
Cílem Atlantské školy je představit vědění a moudrost dávné Atlantidy širšímu spektru lidí. Možnost výběru z osmi kurzů, doplněno články a recenzemi knih o Atlantidě.
Azbuka - ruská abeceda
Základní informace o azbuce. Ruská abeceda azbuka v česko-ruské tabulce s vysvětlivkami. Základní údaje o Rusku, hlavní město, statistické informace, ruská měna, fotografie.
Cyber-English: angličtina bez hranic
Projekt zaměřený na výuku anglického jazyka online a to zcela novou metodou. Konec cestování do školy. Vše co potřebujete je webkamera, sluchátka a mikrofon. Učte se a konverzujte kdykoliv a odkudkoliv. Přímý zvukový a obrazový kontakt s lektory.
e-Průvodce RVP
Průvodce pro tvorbu ŠVP (školní vzdělávací program) pro základní školy.
EduPort
Projekt EduPort nabízí možnost sebevzdělávání, vzdělávání pracovníků, učitelů i specialistů v oblasti IT a řízení lidských zdrojů. Prostřednictvím prezenčních i online kurzů a e-learningu podporuje odborný a profesní růst.
Europass
Soubor dokumentů, které usnadňují transparentnost kvalifikací a kompetencí a zlepšují tak profesní a studijní mobilitu na evropském trhu práce.
Fresh Eye
Cyklus přednášek nazvaný „Fresh Eye“ si klade za cíl otevírat otázky spojené s postavením obrazu v současné společnosti
Jazyková škola s právem SJZ Brno
Jazyková škola s právem SJZ Brno, Kotlářská 9, dříve Státní jazyková škola Brno s 60 letou tradicí. Kurzy 7 jazyků všech pokročilostí. Pomaturitní studium. Přípravné kurzy na mezinár. zkoušky z A, N , F, It a Šp
JazykováLaboratoř.cz
Jazykový informační portál. Metody výuky cizích jazyků, odkazy na zajímavý studijní materiál zdarma: výukové stránky, online slovníky, internetové vyhledávače, online média a satelitní televize.
Konference uměleckých terapií
ARS TERAPEUTICA“ Konference uměleckých terapií / Conference of Art Therapies se bude konat v prostorách Lužánek - střediska volného času v Brně v termínu 24.
Kulturní dům Střelnice Vrchlabí
Kulturní a vzdělávací zařízení zaměřené na zábavné a vzdělávací pořady, divadelní představení, koncerty, organizování zájmových činností a besed, pořádání výstav, pořadů pro děti. Slouží veřejnosti Vrchlabí a širokého okolí.
Kurzy ke státní maturitě z matematiky, doučování
Přípravné kurzy ke státní maturitě z matematiky, pro nižší i vyšší úroveň. Náplní kurzu je vysvětlení všech teoretických poznatků, dostatečné procvičení, nácvik testových úloh, opakování. Individuální výuka aneb doučování matematiky, konzultace problémových témat, pomoc se seminárními pracemi apod. Lektoři s dlouholetými zkušenostmi se skupinovou i individuální výukou.
Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou
Kreslení pravou mozkovou hemisférou je metoda, která využívá emoční poloviny mozku. Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou vám dodají pocit uvolnění, posílí vám sebevědomí i koncentraci a podpoří kreativitu.
Lektor pro vás
Lektorská činnost a poradenství v oblasti logistiky, finanční gramotnosti, motivační programy a poradenství v oblasti sociální sféry a zaměstnanosti.
Letní Herecká Škola
Ve formě letního tábora připravuje LHŠ dětské a mladé umělce pro film, TV a reklamu. Probíhá zde výuka herectví, zpěvu a tance s pomocí profesionálů jednotlivých oborů.
Lukáš Jindra
Mnoho let působí jako učitel zpěvu. Buduje hlasovou techniku, učí interpretaci a stylové frázování. K tomu mu pomáhají jeho bohaté profesionální zkušenosti z oblasti muzikálu, opery, popu, rocku. Pro své žáky pořádá pravidelné koncerty.
PhDr. Richard Herrmann - Firemní výuka německého jazyka
PhDr. Richard Herrmann - Firemní výuka německého jazyka, překlady z/do němčiny
Poskytování krizové pomoci
Poskytování krizové pomoci, výměna zkušeností a know-how. Projekt v rámci česko-švýcarské spolupráce linek důvěry. Součástí projektu je i workshop a konference.
Prima referát
Kvalitní příprava diplomových, bakalářských, rigorózních, seminárních a jiných prácí a referátů.
Prázdninová škola Lipnice
Občanské sdružení usilující o všestranný rozvoj osobnosti člověka.
Skyline school Hana Stanislavová
Výuka angličtiny, překladatelská a tlumočnická činnost v Mladé Boleslavi.
Slovíčka z učebnic angličtiny
Jednoduchý webový program na učení a zkoušení slovní zásoby z nejčastěji používaných učebnic angličtiny.
Studio KMM - kurzy kreslení a vizážistiky
Kreslení pravou mozkovou hemisférou, kurzy realistické kresby, kurzy líčení
Studium a práce v zahraničí
Nezávislý informační web o studiu o práce v zahraničí, na kterém můžete také diskutovat, nebo si přečíst zkušenosti ostatních z pobytu v zahraničí.
Studium muzikoterapie, arteterapie, dramaterapie
Akademie Alternativa s.r.o.- instituce akreditovaná MŠMT - nabízí dvouleté, tříleté a pětileté studium oborů muzikoterapie, dramaterapie, arteterapie, umělecké terapie, psychologická biografie se zaměřením na arteterapii, terapie zpěvem – Werbeck metoda
Tanečně-dramatický workshop
Integrační tanečně dramatický workshop a Site Specific Performance
TRIVIS
Vyšší odborná škola Praha poskytuje 3leté denní nebo dálkové vzdělání v oboru bezpečnostně právní činnosti. Nabízí dva studijní obory: prevence kriminality a krizové řízení.
Uč se online
Využij školní zápisky, taháky, čtenářské deníky a vypracované maturitní otázky zcela zdarma !
Varianty
Projekt globálního rozvojového a interkulturního vzdělávání. Obsahuje materiály k výuce, mezinárodní aktivity a vzdělávání lektorů.
Vinařský Institut České republiky - sommeliérské kurzy
Vinařský Institut ČR je vzdělávací instituce, snažící se o podporu osvěty v oblasti správného snoubení vín s pokrmy a jejich správné skladování a podávání.
Vlastivěda
Pomůcky do hodin, vlastivědné projekty, žákovské portfolio a ukázky z naší historie.
Vědomostní testy
testy na všelijaká témata, sudoku, a jiná
Zkoušky z angličtiny - London Tests of English
Mezinárodní zkoušky z angličtiny London Tests of English umožňují zhodnocení a oficiální potvrzení úrovně znalosti angličtiny. Zkoušky jsou organizovány Pearson Language Assessments ve spolupráci s organizací Edexcel. Institut pro zrychlené učení Ham
Záškolák.cz - Vaše cesta k informacím
Referáty, maturitní otázky, čtenářský deník, laboratorní práce, seminární práce, taháky, slohovky, testy
Čas maturity - maturitní otázky
Připravujete se na maturitu? Stáhněte si propracované a připravené maturitní otázky zacílené na jednotlivé okruhy z Českého jazyka a ostatních maturitních předmětů. Otázky jsou tématicky setříděny do několika okruhů.
Školička u sv.Michala
Centrum volného času - výtvarné kurzy pro děti, mládež, dospělé v Praze. keramika, kresba, malba, grafika, šperk, architektura.
Španělština ve Španělsku
(Salamanca) Jazyková škola Tía Tula nabízí kurzy španělštiny pod vedením rodilého mluvčího ve městě s bohatou historií. Pro mládež a dospělé. Přípravné kurzy na mezinár. zkoušky DELE.

Tato kategorie v jiných jazycích: 13

[Mariachi Mozilla]
Poslední změna:
říjen 14, 2016 at 4:05:04 UTC
Kultura
Obchod a služby
Počítače
Hry
Zdraví
Domov
Zpravodajství
Volný čas
Reference
Státy a regiony
Věda
Internetové obchody
Společnost
Sporty
All Languages