Historické tance
Aliquando
Vystoupení na hradech a zámcích. Účinkování na městských slavnostech, hodech, poutích, dětských dnech a podobně, na kulturních akcích nejrůznějšího druhu, jako jsou například vernisáže, umělecké večery a plesy.
Ambrosia
Skupina historického, scénického a orientálního tance. Novinky, rozsah repertoáru, galerie a kalendář akcí.
Ballata
Skupina historického tance. Představení z období gotiky, renesance a baroka z prostředí hradů i zámků. Nabídky představení a fotogalerie.
Chorea Historica
Soubor historického tance prezentuje dobový tanec ve spojení s dobovou hudbou. Rekonstruuje autentické choreografie tanečních mistrů rané a pozdní renesance.
Danza Alegre
Zaměření na evropské gotické a renesanční tance. Někteří členové skupiny se pravidelně účastní celoročních výukových seminářů, kde si zdokonalují taneční výraz a učí se další historické tance.
Iris
Taneční skupina s repertoárem tvořeným tanci z období vrcholné gotiky, renesance a baroka, lidové tance, cikánské, měšťanské či tance původem pro pobavení vznešeného dvořanstva.
Lucretia
Skupina tanečníků zabývající se studiem a interpretací historických tanců z období od ranné gotiky po pozdní baroko, scénických tanců inspirovaných historií a cikánských tanců.
Saltatio Vitae
Historické tance z období gotiky, renesance a baroka, scénické pořady inspirované obdobím starověku i středověku, tance spojené s lidovými obyčeji, svátky a zvyky.
Saltum dare
Skupina historického tance - gotika, renesance, baroko, komponované pořady.
Villanella
Skupina historického tance zabývající se dvorským tancem 16. a 17. století. Renesanční a barokní tance - převážně italské, anglické či francouzské tance z 16. století doprovázené zpěvem.

Tato kategorie v jiných jazycích: 6

[Sword Mozilla]
Poslední změna:
leden 1, 2015 at 23:15:08 UTC
Kultura
Obchod a služby
Počítače
Hry
Zdraví
Domov
Zpravodajství
Volný čas
Reference
Státy a regiony
Věda
Internetové obchody
Společnost
Sporty
All Languages