Taneční školy a kluby

Další informace: 1

Svaz učitelů tance
Taneční kongresy, semináře, trenérské studium, profesionální zkoušky. Kalendář a výsledky soutěží SUT. Adresář učitelů tance.
Český svaz tanečního sportu
Kalendář a výsledky soutěží. Kurzy a semináře. Seznam tanečních klubů a trenérů.
Argentinské tango Praha
Julio Martínez z Buenos Aires pořádá kurzy, lekce, semináře, vystoupení, divadelní představení. Má zkušenosti s prací i s dětmi a s lidmi s handicapem (slepci, vozíčkáři).
Bailadora Pardubice a Lázně Bohdaneč
Nabízí výuku zumby a latinskoamerických tanců, která probíhá ve městech Pardubice, Lázně Bohdaneč a Živanice.
Caminito.cz Praha
Organizuje různé akce spojené s argentinským tangem - milongy (tančírny), koncerty, pravidelné lekce, speciální semináře, vystoupení, články o tangu, rozhovory s tanečníky, galerie, fórum.
Community Dancers Brno, Square Dance & Line Dance klub Brno
Věnuje se tanci ve čtverylkách, řadách nebo párech na hudbu od 19. století až po současnost.
DanceSportPro s.r.o. - Taneční studio Kometa Brno
Taneční kurzy pro všechny kategorie. Školení tanečníků, porotců a trenérů ČSTS. Prezentace tanečních párů a výsledků soutěží.
Flamenco Praha
Taneční škola pořádá kurzy flamenca, soustředění, taneční vystoupení a předtančení.
Klub sportovního tance NEXT Šumperk
Zabývá se hlavně výukou standardních a latinskoamerických tanců pro všechny věkové kategorie. Nabízí předtančení.
Klub sportovního tance QUICK Olomouc
Zaměřuje se na výuku standardních a latinsko-amerických tanců. Nabízí ukázky jak standardních a latinskoamerických tanců, tak i salsy, dále tango argentino, flamenco a show vystoupení.
KST-Swing Kroměříž
Taneční klub nabízí ukázky standardních i latinskoamerických tanců párů i formací. Pořádá kurzy společenského tance.
Lento - klub společenského tance Praha
Nabízí předtančení pro různé společenské akce - od maturitních plesů až po firemní slavnostní večery.
Plamínek Production Praha
Taneční škola a umělecká agentura Jiřího Plamínka. Zajišťuje na zakázku plesy a kulturní akce po stránce programové a režijní. Zprostředkovává taneční orchestry, spíkry, taneční vystoupení, zvukový a světelný park.
Pole Dance studio Destiny
Nabízíme kurzy pole dance neboli tance na tyči v Praze, dále víkendové workshopy pole dance. Skupny jsou po 6ti a u tyče se nebudete střídat! Hodiny nejsou 60minut, ale 75.
STK Gebert Ústí nad Labem
Taneční škola a sportovní taneční klub se zaměřuje na společenské tance a disco dance. Nabízí vystoupení sóla, dua, miniformací a formací.
STK Praha
Sportovní taneční klub se zaměřením na standardní a latinsko-americké tance. Nabízí vystoupení tanečních párů třídy B,A,M ve standardních i latinsko-amerických tancích, formací, nebo show dle požadavků.
Tanec Praha
Nevládní nezisková organizace s posláním rozvíjet a zkvalitňovat Mezinárodní festival soudobé taneční tvorby a pohybového divadla.
Taneční domy Pardubice
Netradiční taneční kurzy pro všechny věkové kategorie pořádané Folklórním souborem Lipka Pardubice.
Taneční klub Fortuna Zlín
Sportovní společenský tanec, taneční hodiny pro mládež, taneční hodiny pro dospělé, moderní taneční směry, baby club a senior club.
Taneční klub TKG Hlinsko
Specializací klubu jsou standardní a latinskoamerické tance a plesové formace. Příležitostně se tanečníci věnují country choreografiím a národním tancům. Klub vychovává mladé tanečníky od 6 let, ti si mohou zvolit soutěžní nebo zájmový tanec.
Taneční kurzy Hradec Králové
Artstyle studio pořádá taneční kurzy pro všechny věkové kategorie. Taneční hodiny pro seniory, ladies latin style, pohybová příprava pro děti.
Taneční studio Dancers4You
Pořádá taneční kurzy Hip Hop, House dance, Disco dance, Funky, Street dance, Show dance salsy atd. Provozuje taneční kurzy v Praze a Ústí nad Labem.
Taneční studio Fatima
Nabízíme širokou škálu kurzů máte z čeho vybírat. A to jak taneční kurzy tak aerobní či posilovací lekce, rehabilitační cvičení a to jak pro děti, tak dospělé
Taneční studio Flamenco Ostrava
Pod vedením lektorky Lenky Kudláčkové pořádá pravidelné kurzy a semináře španělského tance. V nabídce má semináře i stálé kurzy flamenka včetně účasti zahraničních lektorů.
Taneční studio Hany Flekrové a tancklub Holice
Taneční klub se zaměřuje na společenské tance, formace, diskotéková vystoupení, taneční scénky, dětská vystoupení.
Taneční škola Astra Praha
Provozuje taneční kurzy, letní školu tance, sportovní tanec. Lektory jsou profesionální učitelé a trenéři. Všechny aktivity jsou pro děti, mládež i dospělé.
Taneční škola Coufalovi Olomouc
Pořádá taneční kurzy pro mládež, pro dospělé i pro matky s dětmi. Dále salsa sólo, salsa pro páry, latino pro páry, dívky a ženy, zumbabmuz. Nabízí předtančení standardních i latinskoamerických tanců jednotlivých párů i formací.
Taneční škola Dance Stod
Nabízí kurzy a uplatnění v tanečních klubech, nácvik předtančení a kompletní servis pro maturitní plesy. Vyučuje různé tance zejména formou nejrůznějších kurzů a tanečních klubů.
Taneční škola Dynamic Brno
Vyučuje street dance, společenské tance, kondiční cvičení. Nabízí předtančení na společenských akcích.
Taneční škola Eso Brno
Zabývá se společenským tancem - standardním a latinskoamerickým. Pořádá taneční kurzy, semináře a soustředění.
Taneční škola Ivy Langerové
Naučte se tančit s vítězkou StarDance. Taneční škola se zaručenou kvalitou. Individuální přístup. Přátelské prostředí. Tancem k perfektní postavě, pohybem ke spokojené mysli.
Taneční škola Karasovi
Taneční škola manželů Karasových je taneční škola s nejdelší tradicí v ČR. Taneční pro mládež i dospělé provozují v pražské Lucerně již od roku 1964. Při škole působí i taneční klub, který vychoval řadu výborných sólových párů a vystupuje se svými plesovými choreografiemi na mnoha významných akcích.
Taneční škola manželů Hofmannových Most
Provozuje společenský tanec a disco dance. Pořádá taneční kurzy pro mládež i pro dospělé a pohybovou a rytmickou průpravu pro děti.
Taneční škola Mládí Ostrava
Pořádá taneční kurzy společenského tance pro začátečníky i pokročilé, pro mládež i pro dospělé. Organizuje letní školu tance, workshopy a semináře. Také vyučuje hip hop a streetdance.
Taneční škola Progress Olomouc
Taneční škola Progress Olomouc pro středoškoláky i dospělé. Pořádáme taneční kurzy společenského tance, párovou Salsu a také jsme zavedli sólové Salsa kurzy.
Taneční škola Voila Praha
Pořádá taneční kurzy break dance, street dance, hip-hop (new style), lockin, poppin, r'n'b (ladies hip-hop), dancehall, salsa, latinsko-americké, břišní, orientální a africké tance, moderní a scénický tanec, jazz dance.
Taneční škola Vyskočil Praha
Nabízí taneční kurzy v Praze v sále Hlavního nádraží. Taneční škola vyučuje všechny klasické tance.

Tato kategorie v jiných jazycích: 9

[Dancing Mozilla]
Poslední změna:
říjen 5, 2016 at 12:24:13 UTC
Kultura
Obchod a služby
Počítače
Hry
Zdraví
Domov
Zpravodajství
Volný čas
Reference
Státy a regiony
Věda
Internetové obchody
Společnost
Sporty
All Languages