World Česky Kultura Hudba Noty a partitury
6
Partitura je přehledný notový záznam jakékoli vícehlasé instrumentální nebo vokální skladby. Jedná-li se o partituru pro symfonický orchestr jsou všechny nástroje v ní uváděny v ustáleném pořadí: Nejvýše jsou dechové nástroje dřevěné, pod nimi žesťové, pak skupina bicí bicích nástrojů, dále harfa, klavír, varhany nebo jiný klávesový nástroj. Uprostřed partitury se píší sólové hlasy, bud pěvecké anebo sólových nástrojů (v koncertech). Doprostřed partitury se píše i pěvecký sbor (obvykle ve čtyřhlasu na čtyřech notových osnovách). V dolní části partitury se píší smyčcové nástroje. Z partitury vypsaný hlas jednotlivého nástroje se nazývá part. Hráči hrají z partů, s partiturou pracuje jen dirigent.
Milan Buchta
Nabízím k prodeji noty a partitury vydané vlastním nákladem, noty pro klasickou kytaru, zobcovou flétnu a jiné hudební nástroje v různých obsazeních.
MojeNoty
Pokud hledáte noty pro klavír, piano, či jen kytarové tagy, pak hledáte správně. Na našich stránkách najdete výměnný systém not, noty přímo ke stažení a mnoho dalšího.
Noty pro klavír
Informace a zdroje not ke stažení, možnost výměny not e-mailem.
Noty pro klavír a jiné nástroje
Noty pro klavír a jiné hudební nástroje ke stažení zdarma. Noty jsou přehledně tříděny podle žánru, autora či nástroje. Široký výběr not a jednoduché přidávání.
Noty pro piano
Vyhledávání notových zápisů různých stylů ke stažení, guestbook a kontakty.
Noty z filmu Amélie z Montmartru
Stažení zdarma ve formátu ZIP/PDF.

Tato kategorie v jiných jazycích: 5

[Music Mozilla]
Poslední změna:
červen 24, 2015 at 14:35:07 UTC
Kultura
Obchod a služby
Počítače
Hry
Zdraví
Domov
Zpravodajství
Volný čas
Reference
Státy a regiony
Věda
Internetové obchody
Společnost
Sporty
All Languages