Stránky českých filmových festivalů a podobných přehlídek.
Febiofest
Celostátní filmový festival hrané tvorby. Programy, synopse filmů, video ukázky, diskuse, novinky, informace pro tisk a návštěvníky, kontakty.
Letní filmová škola Uherské Hradiště
Oficiální web LFŠ Uherské Hradiště zaměřené na prohlubování odborného vzdělání organizátorů a lektorů filmových klubů a milovníků filmového umění. Program, informace pro návštěvníky a novináře, historie, kontakty.
MFF Karlovy Vary
Oficiální web festivalu. Kompletní programy, soutěžní filmy, ukázky, diskusní fóra a obsahy minulých ročníků. Novinky a články o festivalu.
Academia Film Olomouc
Aktuality, program a přehled účastníků mezinárodního festivalu dokumentárních filmů a multimediálních pořadů.
Anifilm
Mezinárodní festival animovaných filmů v Třeboni, založený v roce 2010. Nabízí výběr filmů z celého spektra animace a uděluje ceny v kategoriích studentská tvorba, komerčí tvorba a nejlepší film.
Animefest
Každoroční setkání fanoušků japonského komiksu (manga) a animovaného filmu (anime) v Brně, s tradicí od roku 2004.
Award Academy
Najdete zde informace o oskarových filmech a oceněných hercích. Pojďte se podívat do zákulisí každoroční nejprestižnější události ve světě kinematografie.
Ekofilm
Soutěžní mezinárodní filmový festival s tematikou životního prostředí, přírodního a kulturního dědictví. Nejstarší festival svého druhu v Evropě, pořádaný od roku 1974.
Famufest
Soutěžní přehlídka tvorby studentů FAMU. Programy jednotlivých ročníků, doprovodných akcí, profily autorů, akreditace.
Festival bollywoodského filmu
Každoroční týdenní přehlídka indické kinematografie v Praze.
Film festival Zlín
Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež
FilmAsia
Festival asijské kinematografie v Praze. Katalog filmů, program, akreditace a přehled ročníků od roku 2005.
Filmový festival Litoměřice
Severočeský festival pořádaný Kinoklubem Ostrov. Na několika scénách každoročně přestavuje tématické hrané i dokumentární filmy, doprovázené lektorskými úvody, besedami s tvůrci a koncerty.
Fresh Film Fest
Mezinárodní festival studentského filmu. Programy filmů, doprovodných akcí a workshopů, katalog snímků, informace pro hosty a novináře, kontakty.
Jeden svět - One World
Akce, programy a filmy mezinárodního festivalu dokumentů o lidských právech konaného každoročně v březnu v Praze.
KRRR!
Středoevropská přehlídka 70mm filmů v Krnově. Představuje filmy na již nepoužívaném formátu filmové kopie, který oslňoval návštěvníky brilantním zobrazením detailů a ve své době nepřekonatelným prostorovým zvukem. Program, akreditace, historie ročníků.
Mezipatra
Festival neheterosexuálního, tedy zejména gay a lesbického filmu. Od roku 2000 jej pořádá brněnské sdružení gayů, leseb a přátel STUD. Uvádí vždy na podzim v Praze, Brně i dalších městech převážně evropské ale i světové filmy, hrané i dokumentární.
MFDF Jihlava
Mezinárodní festival dokumentárních filmů. Program, archív, ceny, porota, ukázky filmů.
MFF Karlovy Vary 2003
Česká televize na 38. MFF Karlovy Vary. Obsahuje deníček, fotogalerii a seznam uváděných filmů, doprovodné akce a spoty.
MFF Karlovy Vary 2004
Česká televize na 39. MFF Karlovy Vary. Obsahuje deníček, fotogalerii a seznam uváděných filmů, doprovodné akce a spoty.
MFF Karlovy Vary 2005
Česká televize na 40. MFF Karlovy Vary. Obsahuje deníček, fotogalerii a seznam uváděných filmů, doprovodné akce a spoty.
Ostrava Picture
Mezinárodní festival amatérských studentských filmů Visegradu - OSTRAVA PICTURE - je soutěžní reprezentativní přehlídkou studentské amatérské tvorby tří zemí: České republiky, Polska a Slovenské republiky.
Techfilm
Mezinárodní filmový festival zaměřený na populárně-vědecký film. Program, statut, soutěžní sekce, historie, doprovodné akce, aktuality a kontakty.
Český Lev
Celostátní festival neprofesionální videotvorby.

Tato kategorie v jiných jazycích: 15

[Bride Mozilla]
Poslední změna:
květen 20, 2016 at 20:45:04 UTC
Kultura
Obchod a služby
Počítače
Hry
Zdraví
Domov
Zpravodajství
Volný čas
Reference
Státy a regiony
Věda
Internetové obchody
Společnost
Sporty
All Languages