Bu alana eklenmesi talebi ile incelenmesi için gönderilecek olan siteler çocuklar ve gençler yaş gruplarına uygun olan Ünlüler/Oyuncular ile ilgili içerikleri(resmi veya fan siteleri) konu alan siteler olmalıdır.
Aydın, İclal
[ Çocuklar/Gençler/Ergin Gençler ] Biyografisi, kitapları, yer aldığı projeler hakkında bilgiler ve görsel öğeler yer alıyor.
Büyüküstün, Tuba - Fan
[ Gençler/Ergin Gençler ] Oyuncunun biyografisi, fotoğrafları ve videoları yer almaktadır.
Can, Erkan
[ Çocuklar/Gençler/Ergin Gençler ] Oyuncunun resmi web sayfasında; biyografisi, fotoğrafları, videoları, katıldığı projeler ile ilgili bilgiler ve iletişim bölümü yer alıyor.
Demiratar, Selin
[ Çocuklar/Gençler/Ergin Gençler ] Oyuncunun resmi web sayfasında; biyografisi, resim galerisi ve ziyaretçilerin mesaj gönderebileceğim mesaj panosu bulunuyor.
Dere, Cansu
[ Çocuklar/Gençler/Ergin Gençler ] Oyuncunun resmi web sitesinde; biyografisi, galeri, fan club sayfası ve iletişim bölümü yer alıyor.
Günaydın, Engin
[ Çocuklar/Gençler/Ergin Gençler ] Oyuncunun röportajları, fotoğrafları ve videoları yer alıyor.
Hakkı, Burak
[ Çocuklar/Gençler/Ergin Gençler ] Oyuncunun resmi web sayfasında; fotoğrafları, biyografisi, videoları ve iletişim sayfası yer alıyor.
Hünel, Saruhan
[ Gençler/Ergin Gençler ] Oyuncu hakkında ayrıntılar, fotoğraflar, videolar ve ziyaretçiler için mesaj bırakma olanağı bulunuyor.
Kubat, Çağla
[ Çocuklar/Gençler/Ergin Gençler ] Oyuncunun resmi web sayfasında; biyografisi, fotoğraf galerisi, iletişim bölümü ve duyurular yer alıyor.
Tepe, Gökhan
[ Çocuklar/Gençler/Ergin Gençler ] Web sayfasında biyografisi, diskografisi, galeri sayfası ve haberler yer alıyor.

Diğer diller 5

[Baby Mozilla]
Son güncelleme:
27 Ocak 2017 10:05:12 UTC
Eğlence
Genç Yaşamı
Tüm diller