הגישו רק אתרים המתאימים לילדים מתחת לגיל 18. אתרים המיועדים בראש ובראשונה למכירת מוצרים, לא יוצגו בשום ענף השייך לילדים ולמתבגרים. לשום אתר לא מובטחת תצוגה במדריך הפתוח. כל אתר שהינו עדיין תחת בנייה, בעל תוכן מועט, מוגש לכמה קטגוריות לא מתאימות, משתמש בכתובות אינטרנט שונות להגשות נפרדות, או שנועד להשיג רווחים מעמלות מכירה - יימחק.
אליאור שניר - הפעלות לילדים
[ ילדים עד גיל 12 ] אליאור שניר - מקיימת הפעלות לילדים בגנים ובכיתות א-ב ומאיירת ספרי ילדים.
מוזיאון הכט
[ ילדים עד גיל 12/מתבגרים מגיל 13 עד 15/נוער מגיל 16 עד 18 ] מוזיאון הכט שבאוניברסיטת חיפה הוא מוזיאון לארכאולוגיה של ארץ ישראל ולאמנות. תצוגת הקבע באמנות מתמקדת באימפרסיוניזם ובאסכולת פריס. הכניסה למוזיאון ללא תשלום. במקום מתקיימות סדנאות יצירה לילדים, בחגים ובמועדים שונים במשך השנה.
מוזיאון ישראל, ירושלים
[ מתבגרים מגיל 13 עד 15/נוער מגיל 16 עד 18 ] אגף הנוער במוזיאון מציג רשימת תערוכות, הסבר על השימוש בספריה ומידע על החוגים הנערכים במקום.
נוער מוסיקלי בישראל
[ נוער מגיל 16 עד 18 ] סיפורה של העמותה המפעילה תזמורת נוער יהודי-ערבי, ופרטים על תנאי הקבלה לבני 15 עד 18. מידע בדבר מחנות למקהלות ולנגנים וכן מועדי קונצרטים.
ספר-לי
[ ילדים עד גיל 12 ] ספרים מתורגמים לילדים משפות שונות לעברית, מאוירים וניתן לקוראם בחינם.
תאטרון עם מסר יהודי לילדים
[ מתבגרים מגיל 13 עד 15/נוער מגיל 16 עד 18 ] תאטרון בובות יחודי, המשלב שחקן חי, ותאטרון צלליות, מוגש בשפה קלה ומשעשעת המותאמת לילדים.
תיאטרון אורנה פורת
[ ילדים עד גיל 12/מתבגרים מגיל 13 עד 15 ] תיאטרון חינוכי לילדים ולנוער. משכנה של הקבוצה הוא במרכז סוזן דלל בתל-אביב.
[teddyhugging_mozilla]
עידכון אחרון:
5:05:09 בְּ- 2016 ספטמבר 22 UTC
כל השפות
משחקים

נבנה על ידי CMBuild