Stránky společenskovědních oborů příbuzné dějepisu a zeměpisu.

kategorie 2

Další informace: 1

Europasecura
[ Mládež (13-15)/Dospívající mládež (16-18) ] Celostátní soutěž pro studenty SŠ o bezpečnosti, Evropské unii a Severoatlantické alianci a jejich rolích v sytému světové bezpečnosti.
Eurorebus
[ Děti (12 a méně)/Mládež (13-15)/Dospívající mládež (16-18) ] Historie a současnost zeměpisné soutěže, ceny, pravidla a průvodce.
Evropská unie
[ Děti (12 a méně)/Mládež (13-15) ] Přehled evropských institucí, parlamentu, komisí a rad. Informace o činnosti, euroústavě, rozšíření a geografii. Fakta o státech a koloniích, poslanci a mince.
Indian corral
[ Mládež (13-15) ] Informace o sdružení zájemců o indiánskou kulturu. Akce, stanovy, fotografie a rady.
Maturitní otázky z ekonomie
[ Dospívající mládež (16-18) ] Přehled vypracovaných maturitních témat.
Velká encyklopedie EU
[ Mládež (13-15)/Dospívající mládež (16-18) ] Knihovna Evropské unie. Slovník integračních pojmů, společná politika, osobnosti, dějiny a současnost členských zemí.
Český rozhlas: Kapesní atlas EU (Evropské unie)
[ Mládež (13-15)/Dospívající mládež (16-18) ] Zprostředkovává historii EU doplněnou o multimediální obsah. Rozdělení do šesti epoch nabízí pohled na více jako 100 zásadních událostí od konce 2. světové války až po současný stav. Historii doplňují i informace o EU poodhalující mechanismy, smluvní základy a rozhodovací procedury. Nabízí naučný kvíz.
Život studenta v Zemi vycházejícího slunce
[ Mládež (13-15)/Dospívající mládež (16-18) ] Studentský projekt Gymnázia F. X. Šaldy v Liberci - výzkum v oblasti sociologie zabývající se japonským školstvím a situací mezi tamější mládeží.

Tato kategorie v jiných jazycích: 10

[San Fermin_Mozilla]
Poslední změna:
září 3, 2015 at 9:15:05 UTC
Škola
Sporty a zájmy
Život mladých
All Languages
Počítače
Zábava
Hry
Zdraví
Zprávy a média
Lidé a společnost
Předškoláci